Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Aktualności

ilustracja mieszkania
fot. pixabay.com

ANALIZA POTRZEB MIESZKANIOWYCH SIM WSCHÓD SP. Z O.O.

Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa czyli SIM to spółka realizująca budownictwo społeczne. Podstawowym celem działalności Spółki jest budowa mieszkań oraz ich eksploatacja na zasadach najmu w szczególności budowanie mieszkań na wynajem o umiarkowanym czynszu.

postać krzycząca przez megafon

Zapytanie ofertowe - izolacja ścian

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Izolacja ścian fundamentowych kościoła parafialnego w Czerniczynie – strona północna.

postać krzycząca prze megafon
fot. pixabay.com

Zapytanie ofertowe - Roboty malarskie na dachu budynku kościoła i dzwonnicy w Moniatyczach

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Roboty malarskie na dachu budynku kościoła i dzwonnicy w Moniatyczach. Inwestycja polegać będzie na wykonaniu robót malarskich na dachach budynku kościoła i dzwonnicy w Moniatyczach, wpisanych do rejestru zabytków nieruchomych Województwa Lubelskiego pod nr A/85, należących do Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła, polegających na dwukrotnym malowaniu dachów na obu obiektach z zachowaniem zasad technologii i BHP oraz dokonaniu drobnych napraw na dachu.

Postać trzymająca czerwony megafon
fot. pixabay.com

Gmina Hrubieszów zaprasza do złożenia ofert dotyczących zamówienia na roboty budowlane w ramach zadania pn.: „Remont kapliczki murowanej XIX w. w Moroczynie”. Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Odbudowy Zabytków. Szczegóły dotyczące zapytania ofertowego zostały zawarte w treści zapytania ofertowego oraz załączników do niniejszego zapytania.