Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Zaproszenie na Aukcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Zaproszenie na Aukcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

Informujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznej Charytatywnej Aukcji Przedmiotów – „Dar Serca za Dar Serca”, organizowanej w ramach Akcji „Pomóż dzieciom Przetrwać Zimę” pod patronatem Wojewody lubelskiego Lecha Sprawki. Aukcja rozpocznie się o godz. 15.00 w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, przy ulicy spokojnej w dniu 15 grudnia br.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu w „Aukcji” istnieje możliwość wsparcia potrzebujących pomocy mieszkańców naszego regionu. Wystawione do licytacji przedmioty będą do nabycia wyłącznie za „Dary Serca” – przede wszystkim w postaci artykułów spożywczych m.in. cukru, mąki ryżu, oleju, kasz, słodyczy, a także innych niezbędnych darów.

Pozyskane produkty trafią do dzieci wychowujących się w rodzinach wielodzietnych, niepełnych, będących w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej. Paczki zostaną również przekazane do dzieci z rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo-wychowawczych, a także do seniorów.

Każdy uczestnik „Aukcji” będzie mógł wylicytować m.in. książki, albumy, fotografie, płyty, maskotki przekazane przez znanych i lubianych artystów, sportowców oraz przedstawicieli władz administracji publicznej z terenu województwa i kraju. Wszystkie przedmioty będzie można zobaczyć na stronie internetowej www.pdpz.pl oraz bezpośrednio w Sali błękitnej LUW w dniu „Aukcji”.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału w „Aukcji” w terminie do 13 grudnia 2021 r. na adres: Biura Akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..