Projekty realizowane ze środków budżetu państwa

Godło i Flaga Rzeczypospolitej Polskiej

Komunikat dotyczący realizacji Programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2021 w Gminie Hrubieszów

Gmina Hrubieszów wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że przystąpiła do realizacji Programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2021. Program został ogłoszony przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej i jest finansowany jest ze środków Funduszu Solidarnościowego. Gmina Hrubieszów otrzyma łączną kwotę w wysokości 142 137,00 zł. środków z Funduszu Solidarnościowego na realizację Programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2021.

Godło i Flaga Rzeczypospolitej Polskiej

Komunikat dotyczący realizacji Programu "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2021 w Gminie Hrubieszów

Gmina Hrubieszów wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że przystąpiła do realizacji Programu "Opieka wytchnieniowa – edycja 2021", realizowanego w ramach Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Gmina Hrubieszów otrzyma łączną kwotę w wysokości 19 584,00 zł. środków z Funduszu Solidarnościowego na realizację Programu "Opieka wytchnieniowa"- edycja 2021.