Projekty realizowane ze środków budżetu państwa

Godło i Flaga Rzeczypospolitej Polskiej

Komunikat dotyczący realizacji Programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2021 w Gminie Hrubieszów

Gmina Hrubieszów wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że przystąpiła do realizacji Programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2021. Program został ogłoszony przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej i jest finansowany jest ze środków Funduszu Solidarnościowego. Gmina Hrubieszów otrzyma łączną kwotę w wysokości 142 137,00 zł. środków z Funduszu Solidarnościowego na realizację Programu "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2021.

Godło i Flaga Rzeczypospolitej Polskiej

Komunikat dotyczący realizacji Programu "Opieka wytchnieniowa" - edycja 2021 w Gminie Hrubieszów

Gmina Hrubieszów wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że przystąpiła do realizacji Programu "Opieka wytchnieniowa – edycja 2021", realizowanego w ramach Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych. Gmina Hrubieszów otrzyma łączną kwotę w wysokości 19 584,00 zł. środków z Funduszu Solidarnościowego na realizację Programu "Opieka wytchnieniowa"- edycja 2021.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony