Aktualności

grupa dzieci na scenie

Święto patrona szkoły

Tegoroczne obchody Dnia Patrona Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki odbyły się, 16 lutego 2023 r. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu państwowego. Cześć artystyczna została przygotowana przez uczniów klasy VII i V. Na zakończenie szkolny zespół wokalny zaśpiewał piękną pieśń o Patronie Szkoły.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy.
J. J.

Warsztaty plastyczno-techniczne- Kartki Walentynkowe

W dniu 10 lutego (piątek) w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem odbyły się warsztaty plastyczno - techniczne
pt. „Kartki Walentynkowe”. Udział wzięły klasy 1-3 oraz klasa 4 i 6. Kartki walentynkowe wykonywane były na papierze ozdobnym
metodą scrapbookinku. Podopieczni zaangażowali się w działania mające na celu przybliżenie i uczczenie bardzo miłego święta,
jakim są Walentynki.

Marzena Sidor

Rekrutacja 2023/2024

Szanowni Państwo, informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024, według następującego  harmonogramu:

od 1 lutego 2023 r. do 15 lutego 2023r. – przyjmowanie deklaracji o kontynuowaniu w roku szkolnym 2023/2024 wychowania przedszkolnego w szkołach podstawowych lub innych formach wychowania przedszkolnego.

od 20 lutego 2023 r. do 17 marca 2023 r. – rekrutacja na wolne miejsca w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych formach wychowania przedszkolnego oraz przyjmowanie zgłoszeń i wniosków o przyjęcie do I klasy szkoły podstawowej.

Wzory wniosków w zakładce/dokumenty/system rekrutacji.

Dla Babci i Dziadka

Babciu i Dziadku wiecie co?!
Jesteście lekiem na całe zło!

Najlepsi od:
•rozpieszczania,
•od słodyczy kupowania,
•od zasad naginania,
•i od bajek opowiadania!

Choć czasem nie macie dla nas siły,
choć zdarza się ze jesteśmy niemili,
choć czasem przeszkadzamy,
to KOCHAMY WAS całym sercem!

DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE WAS MAMY!
JESTEŚCIE NAJLEPSI JAKICH ZNAMY.

 

dzieci siedzące w kręgu na podłodze

Podsumowanie realizacji projektu edukacyjnego „Od grosika do złotówki”

W grudniu 2021 roku klasa II pod opieką p. Marleny Dobosz przystąpiła do realizacji projektu z zakresu edukacji oraz bezpieczeństwa „Od Grosika do złotówki” organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości z honorowym patronatem Ministerstwa Finansów. Projekt trwał 10 miesięcy i zakończył się w grudniu ubiegłego roku kalendarzowego.

grupa dzieci

Turniej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

 
16 grudnia w naszej szkole odbył się turniej w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów. W zmaganiach wzięło udział 6 szkół z gminy Hrubieszów.
Dziewczęta:
Miejsce
I - Mamełko Milena SP Husynne
II -Zymon Julia SP Stefankowice
III- Tucka Dagmara SP Stefankowice
Chłopcy:
Miejsce:
I- Kuriata Filip SP Stefankowice
II- Kowalski Kacper SP Kozodawy
III- Troć Igor SP Stefankowice

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony