SP w Husynnem

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września 2023 o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej

Msza święta odbędzie się  godzinie 8.00 w kościele w Strzyżowie.

Dowóz w tym dniu będzie o godzinę  później (niż było w tamtym roku szkolnym). Powrót ze szkoły o godzinie 10.15.

W tym dniu uczniowie otrzymają podręczniki i zeszyty ćwiczeń

grupa nauczycieli na tle kościoła

WYJAZD KADRY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA SYCYLIĘ

Dziesięciu pracowników z naszej szkoły w dniach od 29.06.2023r. do 11.07.2023r. uczestniczyło w zajęciach szkoleniowych realizowanych w ramach projektu „Na krańcach Europy – mobilność kadry Szkoły Podstawowej w Husynnem” (nr projektu: 2022-1-PL01-KA122-SCH-000080025).
Zajęcia prowadzone były przez Centrum szkoleniowe Promimpresa Societa Benefit S. R. L. w Palermo na Sycylii.

puchary

Gratulacje od społeczności szkolnej

„Składamy serdeczne gratulacje Panu Romanowi Myśliwcowi zdobycia zaszczytnego tytułu "Sołtysa Roku 2022". Życzymy Panu wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, zadowolenia z osiągniętych celów, wdzięczności za trud, którego efekty służą wszystkim mieszkańcom".

Dyrektor, dzieci, uczniowie, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem.

źródło: Gmina Hrubieszów / FB, fot. M. Marchlewska-Wilczak / Kancelaria Senatu

grupa dzieci

Wycieczka do Parku Żywiołów

W dniu 21.06.2023r. uczniowie klas I – III wybrali się na wycieczkę do Parku Żywiołów w Budach. Pierwszym punktem wycieczki był plac zabaw na którym dzieci z wielką radością oddały się wspaniałej zabawie. Następnie udały się na warsztaty chemiczne i fizyczne, gdzie wykonywały doświadczenia pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry. Ponadto w wielu różnorodnych pomieszczeniach mogły pobawić się rozróżniając swoje zmysły oraz obserwując cztery żywioły.

grupa dzieci na scenie w strojach galowych

Zakończenie klasy 8 - rok szkolny 2022/2023

W dniu 16 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki odbyło się uroczyste zakończenie klasy VIII. Uroczystość rozpoczęła się od pięknego poloneza w wykonaniu absolwentów. W trakcie akademii uczniowie przedstawili program artystyczny pod tytułem „Opuścić pokład czas…”, w którym starali się wyrazić wdzięczność dyrekcji, nauczycielom, pracownikom obsługi i rodzicom za codzienną troskę, wyrozumiałość i cierpliwość.

grupa dzieci  z bagażami

Biwak w Starosielu

W dniach 12-13 czerwca uczniowie klas IV - VII naszej szkoły uczestniczyli w dwudniowym biwaku w Starosielu. Zabawa była super: gry terenowe, zabawy o tematyce przyrodniczej. Wspólne ognisko i dyskoteka. Uczniowie odwiedzili również pobliską miejscowość Dubienkę.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony