Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Rewitalizacja

Logo BIP
gov.pl

Uchwała Nr LVII/435/2023 Rady Gminy Hrubieszów z dnia 8 września 2023r. w sprawie przystąpienia do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Hrubieszów na lata 2022-2030

Uchwała Nr LVII/435/2023 Rady Gminy Hrubieszów z dnia 8 września 2023r. w sprawie przystąpienia do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Hrubieszów na lata 2022-2030 dostępna jest na stronie BIP Urzędu Gminy Hrubieszów pod linkiem poniżej:

Logo BIP
gov.pl

Uchwała Nr LVI/423/2023 Rady Gminy Hrubieszów z dnia 31 lipca 2023 roku w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji

Uchwała Nr LVI/423/2023 Rady Gminy Hrubieszów z dnia 31 lipca 2023 roku w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dostępna jest na stronie Dziennika Urzędowego Województwa Lubelskiego i BIP Urzędu Gminy Hrubieszów pod linkiem poniżej:

Grupa osób trzymająca puzzle
fot. pixabay.com

Zapraszamy przedsiębiorców i instytucje otoczenia biznesu

Zapraszamy przedsiębiorców i instytucje otoczenia biznesu na debatę w ramach procesu rewitalizacji w Gminie Hrubieszów do udziału w spotkaniu pod nazwą „Rewitalizacja i jej wpływ na przedsiębiorczość”, które odbędzie się 26 września 2023 r. o godz. 1600 w budynku świetlicy wiejskiej w Moroczynie.

Grupa osób trzymająca puzzle
fot. pixabay.com

Zapraszamy organizacje pozarządowe i liderów lokalnych

Zapraszamy organizacje pozarządowe i liderów lokalnych   na debatę w ramach procesu rewitalizacji w Gminie Hrubieszów do udziału w spotkaniu pod nazwą „Rewitalizacja i jej wpływ na przedsiębiorczość”, które odbędzie się 26 września 2023 r. o godz. 1700 w budynku świetlicy wiejskiej w Moroczynie.

Logo BIP
gov.pl

Ogłoszenie naboru przedsięwzięć rewitalizacyjnych Gmina Hrubieszów

Ogłoszenie naboru przedsięwzięć rewitalizacyjnych Gmina Hrubieszów dostępne na stronie BIP Urzędu Gminy Hrubieszów pod linkiem poniżej:

https://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl/index.php?id=83&action=details&document_id=1926021

postać krzycząca przez megafon
fot. pixabay.com

Informacja o przeprowadzonych konsultacjach społecznych

Informacja o przeprowadzonych konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Gminy Hrubieszów w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji Gminy Hrubieszów

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.