Grafika ilustrująca dzieci z policjantami

Policjanci z wizytą w szkole

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie policjantów z uczniami klas 1-8.

Grafika ilustrująca uczniów, którzy zajęli 1 miejsce w igrzyskach szachowych

Nasi uczniowie najlepsi w gminnych szachowych igrzyskach w Czerniczynie

W dniu 22 listopada drużyna uczniów naszej szkoły klas 4-8 zajęła 1 miejsce  w Drużynowych Igrzyskach  Dzieci i Młodzieży w Gminie Hrubieszów zorganizowanych w szkole w Czerniczynie.

Grafika ilustrująca uczniów wypuszczających do nieba niebieskie balony

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF 2022 oraz Dzień Życzliwości

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa.

Grafika ilustrująca uczennice zapalające znicze

Akcja Szkoła pamięta

„Szkoła pamięta” – nasza szkoła również w tym roku szkolnym włączyła się do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Grafika ilustrująca integrację

Warsztaty integracyjne dla uczniów

Co sprawia, że otwieramy nasze wewnętrzne okna na świat innych? Co powoduje, że współpraca w grupie daje nam radość i potrzebę bycia z drugim człowiekiem?

Grafika ilustrująca liście

Nagroda dla naszej uczennicy

Nasza uczennica- Gabriela Kaniewska z kl.1 otrzymała nagrodę w konkursie plastycznym pt. "Cztery pory roku kredką malowane - Jesień" organizowanym przez GOK w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach.