Grafika ilustrująca Jana Pawła II

XXI Dzień Papieski-Nie lękajcie się

We wtorek 12.10.2019r. w naszej szkole obchodziliśmy XXI Dzień Papieski pod hasłem-Nie lękajcie się .

Grafika ilustrująca jesienne drzewo

Światowy Dzień Drzewa

11 października 2021r uczniowie klas 1-3 naszej szkoły obchodzili Międzynarodowy Dzień Drzewa.

Grafika ilustrująca koronawirusa

Dzielne dzieciaki i ich sposoby na mikroby

W dniu 08.10.2021r. w naszej szkole w klasach 1-3  odbyło się spotkanie w ramach programu  profilaktyki i przedszkolnej edukacji zdrowotnej pt. DZIELNE DZIECIAKI I ICH SPOSOBY NA MIKROBY, które przeprowadziła
Pani J. Szymańska  z PPSE w Hrubieszowie.

Grafika ilustrująca fizykę

Wizyta grupy "Zaelektryzowani".Spektakl -Poczuj chemię do fizyki

W dniu 05.10.2021r. naszą szkołę odwiedziła grupa Zaelektryzowani.
Grafika ilustrująca dziewczynkę malującą farbami

Gramy zmysłami

Miło nam poinformować, że nasza szkoła włączyła się do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Gramy zmysłami".

Grafika ilustrująca uśmiechniętego ziemniaka

Święto pieczonego ziemniaka

Tegoroczne Święto Pieczonego Ziemniaka oraz Światowy Dzień Jabłka w naszej szkole w dniu 28 września 2021r. były okazją do zapoznania się z historią przybycia tej bulwy na nasz kontynent.