Grafika przedstawia dwie pary osób przekazujących pozytywne gesty, napis pedagog.

Pedagog szkolny

Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Hrubieszowie

W związku powrotem części uczniów do szkół, informujemy, że Poradnia zgłasza gotowość do pracy w systemie stacjonarnej. Informujemy, że Poradnia pracuje wciąż w systemie pracy stacjonarnej od poniedziałku do piątku w godz.7:45-16:15 diagnozując, prowadząc terapie, wsparcie psychologiczno-pedagogiczne, działanie w ramach interwencji kryzysowych. Specjaliści są dla Państwa, nauczycieli, rodziców i uczniów dostępni w ramach infolinii od poniedziałku do piątku w godz.7:45-16:15 pod nr 695 407 361 oraz 84 696 29 07.

Przedstawiamy również, że jesteśmy dostępni dla Państwa w sytuacjach kryzysowych.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 695 407 361 oraz 84 696 29 07, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz mail: specjalistów:

Psycholodzy:

Barańska Iga - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyl-Tarnawska Aneta - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Francuz Anna - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Popko Natalia - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szeląg Justyna - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pedagodzy:

Barańska Małgorzata - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gronkiewicz Elżbieta - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Puszek Ilona - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logopedzi:

Malicka Maria - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wasiak Ewa - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz tel.: Skype 782264251skype: https://join.skype.com/invite/sgZpo5Hgo3Dg

tel.: WhatsApp 782264251.

 

Przypominamy, że poza godzinami pracy poradni działa całodobowy telefon 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Dodatkowo oferujemy wsparcie w ramach poradni on-line „Zawsze Jest Jakieś Wyjście”.