Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Urząd Gminy Hrubieszów

Niebieskie logo przedstawiające informacje
fot. pixabay.com

Pomoc prawna, porady obywatelskie, mediacja

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa i harmonogramu punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji prowadzonych przez powiat hrubieszowski.

pdf.pngLISTA_JEDNOSTEK_NIEODPŁATNEGO_PORADNICTWA_2024.pdf370.25 KB

pdf.pngHarmonogram_pracy_punktów_2024.pdf171.32 KB

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Hrubieszowie

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Hrubieszowie informuje, że w dniu 5 czerwca 2024 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego ukazało się Rozporządzenie nr 9 Wojewody Lubelskiego w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń u świń na terenie powiatów hrubieszowskiego, chełmskiego i zamojskiego.

PROCEDURA SZACOWANIA STRAT W GOSPODARSTWACH ROLNYCH 2024 R.

Rolnicy którzy ponieśli straty w gospodarstwach rolnych spowodowane przez grad, deszcz nawalny, ujemne skutki przezimowania, przymrozki wiosenne, powódź, huragan, piorun, obsunięcie się ziemi, lawinę lub suszę w środku trwałym mogą składać w Urzędzie Gminy wnioski o oszacowanie strat w gospodarstwach rolnych w uprawach niezwłocznie po wystąpieniu tych zjawisk lub stwierdzeniu ich skutków.

Ogłoszenie o przetargach na sprzedaż nieruchomości

Wójt Gminy Hrubieszów ogłasza czwarte przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż n/w nieruchomości. Przetargi odbędą się w dniu 3 lipca 2024 roku w siedzibie Urzędu Gminy Hrubieszów.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.