Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Urząd Gminy Hrubieszów

Logo KOWR
gov.pl

Rekompensaty dla producentów rolnych

Rekompensaty dla producentów rolnych, którzy nie otrzymali zapłaty za produkty rolne zbyte podmiotowi skupującemu, który stał się niewypłacalny 2023 r.

Dwa szczeniaki na tle płotu

Konsultacje Gminnego Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobieganiu bezdomności zwierząt

Wójt Gminy Hrubieszów zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje społeczne, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, działającym na obszarze gminy Hrubieszów do wzięcia udziału w konsultacjach w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Hrubieszów w 2023 roku zgodnie z art. 11a ust. 7, pkt 2 ustawy o ochronie zwierząt z dnia 21 sierpnia 1997 r. ( t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1580 ze zm.).

 

Logo BIP

Przetargi na sprzedaż nieruchomości

Wójt Gminy Hrubieszów ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości.

Produkty spożywcze w pojemnikach
fot. pixabay.com

Odkrywamy smaki - kredens żywności w Gminie Hrubieszów

Wójt Gminy Hrubieszów oraz Stowarzyszenie Kobiet Gminy Hrubieszów – Polskie Kwiaty ogłasza II edycję konkursu pn. „Odkrywamy smaki - kredens żywności w Gminie Hrubieszów”.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.