Urząd Gminy Hrubieszów

Logo ARiMR

ARiMR – Konferencja dedykowana „Rolnikom z Lubelszczyzny”

Lubelski Oddział Regionalny ARiMR przy Współpracy z Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli zaprasza do udziału w Konferencji dla Rolników.

Grupa osób trzymająca puzzle

Zapraszamy przedsiębiorców i instytucje otoczenia biznesu

Zapraszamy przedsiębiorców i instytucje otoczenia biznesu na debatę w ramach procesu rewitalizacji w Gminie Hrubieszów do udziału w spotkaniu pod nazwą „Rewitalizacja i jej wpływ na przedsiębiorczość”, które odbędzie się 26 września 2023 r. o godz. 1600 w budynku świetlicy wiejskiej w Moroczynie.

Grupa osób trzymająca puzzle

Zapraszamy organizacje pozarządowe i liderów lokalnych

Zapraszamy organizacje pozarządowe i liderów lokalnych   na debatę w ramach procesu rewitalizacji w Gminie Hrubieszów do udziału w spotkaniu pod nazwą „Rewitalizacja i jej wpływ na przedsiębiorczość”, które odbędzie się 26 września 2023 r. o godz. 1700 w budynku świetlicy wiejskiej w Moroczynie.

Plakat promocyjny Turnieju

3 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów "Pamięci Tadeusza Handziuka"

Zapraszamy na 3 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów "Pamięci Tadeusza Handziuka", który odbędzie się dnia 24 września 2023 r. na Kompleksie Sportowym im. Tadeusza Handziuka w Teptukowie.

Broń zawieszona na ścianie

Plan polowań - Koło Łowieckie nr 40 "SZARAK" w Strzyżowie

Szczegółowy plan polowań Koła Łowieckiego Nr 40 "SZARAK" w Strzyżowie w sezonie łowieckim 2023/2024 dostępny jest do pobrania poniżej:

  1. pdfPlan_polowań.pdf501.92 KB

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony