Urząd Gminy Hrubieszów

ilustracja laptopa

Ogłoszenie o naborze wniosków

Informuję, że istnieje możliwość ubiegania się o środki na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR. W tym celu Gmina Hrubieszów zamierza złożyć wniosek w ramach konkursu grantowego „Cyfrowa Gmina”, który został ogłoszony w ramach działania 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

Postać krzycząca przez megafon

Informacja

Informacja o wywieszeniu wykazu nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy w drodze bezprzetargowej

Postać krzycząca przez megafon

Przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości

Wójt Gminy Hrubieszów ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż n/w nieruchomości. Przetargi odbędą się w dniu 4 listopada 2021 roku.

Plakat zachęcający do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów "Pamięci Tadeusza Handziuka"

Zapraszamy wszystkie amatorskie drużyny do udziału w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów, który odbędzie się 2 października na Kompleksie Sportowym im. Tadeusza Handziuka w Teptiukowie.

Postać krzycząca przez megafon

Informacja

Gminne Biuro Spisowe w gminie Hrubieszów informuje o wydłużeniu pracy punktu do samospisu w budynku Urzędu Gminy Hrubieszów (ul. B. Prusa 8) dnia 30 września br. do godz. 22:00.

Zdziwiony mężczyzna trzymający otwartego laptopa na niebieskim tle

Noc Spisowa w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Gminne Biuro Spisowe w gminie Hrubieszów zaprasza mieszkańców gminy Hrubieszów do skorzystania z możliwości spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 podczas „Nocy Spisowej”!

„Noc spisowa” odbędzie się w dniu 25 września 2021 r. w godz. 10:00–22:00 w budynku Urzędu Gminy Hrubieszów, ul. B. Prusa 8.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony