Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Erasmus+

Telefon komórkowy na otwartym terminarzu przy otwartym laptopie
fot. pixabay.com

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego w sprawie mobilności do Portugalii

Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie ogłasza rozstrzygnięcie zapytania ofertowego w ramach projektu pt. "Nowe szanse, nowe możliwości" współfinansowanego przez Unię Europejską, numer projektu: 2022-1-PL01-KA122-SCH-000075332.

Kalkulator i długopis leżą na kartce w kratkę
fot. pixabay.com

Zapytanie ofertowe - mobilność do Portugalii

Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie w ramach procedury zapytania ofertowego zaprasza do składania ofert w ramach projektu pt. "Nowe szanse, nowe możliwości" współfinansowanego przez Unię Europejską, numer projektu: 2022-1-PL01-KA122-SCH-000075332.

Lecący samolot na tle zachodzącego słońca
fot. pixabay.com

Ważne informacje dla uczniów wyjeżdżających do Portugalii

Niniejszy artykuł stanowi podsumowanie najważniejszych kwestii związanych z wyjazdem uczniów do Portugalii w ramach programu Erasmus+.

Dłonie dwóch osób nad papierowymi dokumentami
fot. pixabay.com

Ważne! Rekrutacja do programu Erasmus+

Wszystkich uczniów zainteresowanych udziałem w programie Erasmus+ prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

Dyrektor szkoły w Czerniczynie i nauczycielka języka angielskiego wraz z dyrektorem szkoły portugalskiej na tle tablicy z nazwą szkoły w Bradze
fot. własna

Z wizytą przygotowawczą programu Erasmus+

W dniach 17-20.04.2023 r. przedstawiciele Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie uczestniczyli w spotkaniu z dyrekcją portugalskiej szkoły Agrupamento de Escolas de Maximinos mającej swoją siedzibę w Bradze.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.