Punkt przedszkolny w Cichobórzu

Rysunek przedstawia sceneroę zimową, Mikołaj z prezentami obok pies.

Mikołaj odwiedził przedszkolaki z Cichobórza…

5 grudnia dzieci w naszym przedszkolu od rana wypatrywały Świętego Mikołaja. Nie zawiodły się, bo Święty pojawił się razem z workiem pełnym prezentów.

Otwarta książka, na niej scena z bajki, rysunkowe postaci kolaż

Turniej Sztuki Słowa

Dnia 19.11.2014roku Alicja Majewska i Szymon Curyło  wzięli udział w konkursie recytatorskim Turniej Sztuki Słowa „Poeci Bawią dzieci”.

Dziecko maluje farbami

Nagrody

Praca plastyczna Vanessy Puchali z Zamiejscowego Punktu Przedszkolnego w Cichobórzu została wyróżniona w  III Integracyjnym Konkursie Plastyczno- Literackim „Jesień w moich oczach”.

Owoce na talerzu

Witaminki dla chłopaka i dziewczynki

W naszym przedszkolu  było przesmacznie, a przede wszystkim zdrowo! Dzieci na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. 

Kasztan

Inscenizacja "Jesień"

Dnia 06.11.2014r. w Zamiejscowym Punkcie Przedszkolnym w Cichobórzu odbyła się inscenizacja pt. Jesień”.

Grafika, drzewa

Wizyta Leśniczego

Dnia 21.11. 2014 roku  nasze przedszkole gościło Pana Leśniczego – Wacława Misztala. Zaciekawił on dzieci prawdziwymi opowieściami o drzewach, ptakach oraz zwierzętach mieszkających w lasach.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony