Punkt przedszkolny w Cichobórzu

Podręczniki

Podręczniki na rok szkolny 2022/23

Pakiet dla 6-latków: Strefa przedszkolaka B+. w tym: Karty pracy 1-4 Wyprawka plastyczna- Czytam, piszę, liczę – książeczka -Kodowanie w przedszkolu – książeczka Kolor pakietu czerwony

DZIECI W STROJACH GALOWYCH  RECYTUJĄ WIERSZE Z OJAZJI DNIA MAMY I TATY

DZIEŃ MAMY I TATY

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Rodziny. Ta wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu obyła się 9 maja.

Dzieci słuchają bajkę „ Brzydkie kaczątko”,  czytaną przez panią z KGW w Cichobórzu

Dzień Dziecka w przedszkolu

1 czerwca w Międzynarodowy Dzień Dziecka odwiedziły nas panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Cichobórzu. Dzieci poznały piękne, kolorowe stroje ludowe. Wysłuchały bajkę „Brzydkie kaczątko” oraz wykonały z gośćmi korale lub bransoletki z koralików wykonanych z różnych materiałów.

Dzieci słuchają poleceń pani jak wykonać slimy

Warsztaty z Mini Lab w Przedszkolu

Dnia 6 czerwca w Przedszkolu w Cichobórzu dzieci miały przedłużony Dzień Dziecka bowiem odbyły się zajęcia laboratoryjne prowadzone przez Panią Malwinę Garbacz z Mini Lab. Dzieci wykonały samodzielnie slimy.

Prezentacja ozdobionych serduszek.

Piernikowe serca dla mamy i taty

23 maja 2022r. dzieci z punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego w Cichobórzu odwiedziły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mienianach. Panie przygotowały i przeprowadziły warsztaty kulinarne pod hasłem : Piernikowe serca dla mamy i taty.

Dzieci prezentują wykonane zakładki

Międzynarodowy Dzień Książki

Międzynarodowy Dzień Książki obchodziliśmy trochę później, bo 26 kwietnia, rozpoczęliśmy poznaniem budowy książki i jej przeznaczeniem. Dzieci samodzielnie wykonały zakładki do książki, gdzie miały za zadanie narysować swoją ulubioną postać z książki przeczytanej w przedszkolu lub w domu.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony