Punkt przedszkolny w Cichobórzu

Dzieci prezentują wykonane zakładki

Międzynarodowy Dzień Książki

Międzynarodowy Dzień Książki obchodziliśmy trochę później, bo 26 kwietnia, rozpoczęliśmy poznaniem budowy książki i jej przeznaczeniem. Dzieci samodzielnie wykonały zakładki do książki, gdzie miały za zadanie narysować swoją ulubioną postać z książki przeczytanej w przedszkolu lub w domu.

Prezentacja najładniejszych odznak „Jestem przyjacielem Ziemi”

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi obchodziliśmy w oddziale przedszkolnym jak zawsze22 kwietnia. W tym roku pod hasłem; Twórzmy świat, w którym dla każdego znajdzie się miejsce. Rozmawialiśmy o tym, co znajduje się w ziemi i w jaki sposób człowiek ingeruje w środowisko.

Dzieci ozdabiają ciasteczka

Warsztaty kulinarne – wykonanie ciasteczek wielkanocnych

W dniu 7 kwietnia , w czasie przygotowań do świąt Wielkanocnych, dzieci z Punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego przygotowywały pod opieką pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Mienianach ciasteczka wielkanocne.

Dzieci prezentują Marzannę

Pierwszy Dzień Wiosny w oddziale przedszkolnym

21 marca rozpoczęła się astronomiczna wiosna, dlatego też w oddziale przedszkolnym świętowaliśmy ten dzień. Rozpoczęliśmy malowaniem Pani Wiosny w parach różnymi technikami: farbą plakatową, akwarelową, kredkami akwarelowymi, wyklejanką plastelinową.

Dziewczynki prezentują prezenty

Dzień Kobiet

8 marca, czyli w Dzień Kobiet chłopcy z oddziału przedszkolnego przygotowali dla dziewczynek słodki poczęstunek oraz upominki. Otrzymałyśmy także słodkie upominki przygotowane przez Komitet Rodzicielski. Bardzo dziękujemy.
Wychowawczyni: Jolanta Łukiewicz

Dzieci prezentują prace

Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura obchodziliśmy w oddziale przedszkolnym 2 marca br. Dzieci tańczyły w masce dinozaura do piosenki „Dinozaur w przedszkolu”. Malowały sylwety różnych dinozaurów kredkami pastelowymi, a następnie wycinały je. Stworzyliśmy z nich dekorację w naszej sali.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony