Punkt przedszkolny w Cichobórzu

Przedszkolaki i Pani Małgosia

Warsztaty plastyczne

15 grudnia odwiedziła nas Pani Małgosia z Biblioteki publicznej znajdującej się w Kosmowie. Tego dnia dzieci rozwijały swoje umiejętności plastyczne i razem z Panią Małgosią wykonały kartki świąteczne oraz dekorację na stół wigilijny : serwetnik . Dzieci miały również okazję wybrać sobie książkę z biblioteki i wypożyczyć do domu.

Prace plastyczne

Mikołajki

„ Ma czerwoną czapkę, worek z prezentami, już za chwilę będzie tutaj razem z nami…”. 6 grudnia dzieci z przedszkola obchodziły mikołajki. Mikołaj zostawił dla dzieci magiczny worek pełen prezentów. Przedszkolaki w czapkach mikołajkowych śpiewały okazyjne wesołe piosenki, uczestniczyły w zabawach muzycznych, wykonały portrety Mikołaja a następnie otrzymały wspaniałe prezenty.

Starsze i młodsze przedszkolaki w dniu Święta 11 listopada.

Święto Niepodległości

10 listopada dzieci z Punktu przedszkolnego w Cichobórzu obchodziły bardzo ważne święto: Dzień Niepodległości. Dzieci zaśpiewały Hymn Polski a następnie wykonały pięknie montaż słowno-muzyczny. Po wykonaniu części artystycznej, dzieci słuchały „Legendę O Złotej Kaczce” i wykonały pracę plastyczną.

 Dzieci otrzymały Dyplom z Podziękowaniem od Pań z Gminnej biblioteki Publicznej

„Adopcje - Zamość”

W tym roku Przedszkolaki z Punktu przedszkolnego w Cichobórzu kolejny raz wzięły udział w zbiórce darów dla podopiecznych „ Adopcje - Zamość”. Dzieci przyniosły dla zwierząt miseczki, zabawki, żwirek, karmę mokrą i karmę suchą. Wszystkie dary z otwartymi serduszkami przekazują dla zwierząt w Zamościu.

Przedszkolaki w strojach różnych postaci z bajek.

Andrzejki

28 listopada w Punkcie przedszkolnym w Cichobórzu odbyła się zabawa andrzejkowa , dzieci bawiły przy muzyce oraz przy wróżbach . Na koniec zabawy dzieci miały słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 Opowiadania dla dzieci : Czesława Janczarskiego Miś Uszatek i Przyjaciele

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„ Jak miło misia wziąć do ręki!

Jest taki miękki, taki ciepły.

Miś lubi wszystko co i wy:

Śmieszne mruczanki, bajki i gry.

A z kim wieczorem zasypiacie?

Z misiem , bo to wasz najlepszy przyjaciel!”

M. Terlikowska „ Przyjaciel”.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony