Aktualności

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. 15 Pułku Piechoty ’’Wilków” w Stefankowicach uprzejmie informuje, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września 2023 r. (poniedziałek) i będzie przebiegało według następującego harmonogramu:

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Zebranych powitała Pani Dyrektor – Joanna Antoniak,

Najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły otrzymali stypendium Wójta Gminy Hrubieszów

W dniu 29 czerwca 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, Pan Tomasz Zając wręczył najzdolniejszym uczniom z naszej gminy jednorazowe stypendia pieniężne Wójta Gminy Hrubieszów.

NAGRODA ZA TALENCIAKI

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!
Do naszej szkoły dotarła nagroda otrzymana za udział w Ogólnopolskiej Akcji przygotowanej przez Lidl Polska pt. „Szkoły Pełne Talentów”.

Gminny Turniej Szachowy


W roku szkolnym 2022/2023, w ramach zajęć wychowania fizycznego, wśród uczniów klas I-VIII zostały przeprowadzone rozgrywki szachowe.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

W dniu 14.06.2023 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem został zorganizowany Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony