Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Konkursy

Rysunek, laptop stoi na biurku, obok lampka i przybory szkolne
fot.pixabay.com

Przestrzenny wirus komputerowy

Tegoroczne obchody DBI odbywają się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy Razem!"

W ramach akcji zapraszamy wszystkich uczniów kl. I-III do udziału w następującym konkursie:

„Przestrzenny model wirusa komputerowego" Technika wykonania pracy dowolna (liczymy na pomysłowość).

Grafika artstyczna. Kolorowe plamy pomiedzy nimi ledwo widoczna twarz kobiety ikony portali społecznościowych oraz narzędzi internetowych.
fot.pixabay.com

Wiersz lub plakat związany z bezpieczeństwem w sieci

Tegoroczne obchody DBI odbywają się pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy Razem!" W ramach akcji zapraszamy wszystkich uczniów kl. 4-8 do udziału w następującym konkursie:

„Wiersz lub plakat związany z bezpieczeństwem w sieci”. Prace powinny być wykonane na kartonie o formacie A4. Technika wykonania pracy dowolna (liczymy na pomysłowość).

Przybory plastyczne leżące na stole
fot.pixabay.com

Językowy zawrót głowy

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Zadanie konkursowe polega na graficznym przedstawieniu dowolnie wybranego słowa co najmniej trzysylabowego, tak aby stało się ono zrozumiałe nawet dla osób, które nie znają naszego języka ojczystego. W związku z tym zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym "Językowy zawrót głowy"

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.