Aktualności

Grafika przedstawiająca słońce i chmurkę z napisem wakacje

Życzenia wakacyjne

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II życzą wszystkim radosnych, słonecznych. Uczniom klas ósmych życzymy powodzenia w nowej szkole, zapraszając jednocześnie do odwiedzania naszej. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów za współpracę, zaangażowanie, dobre serce jakie wykazaliście Państwo podczas zdalnego nauczania. Wszyscy stanęliśmy przed bardzo trudnym zadaniem, ale wspólnymi siłami udało się nam stawić czoło temu trudnemu wyzwaniu. Mamy nadzieję, że pierwszego września spotkamy się już w szkole.

Bukiet czerwonych róż

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet pragniemy złożyć wszystkim Paniom życzenia wszelkiej pomyślności zdrowia i spełnienia marzeń. Niechaj radość i uśmiech towarzyszą Paniom każdego dnia, a poczucie ciepła, przyjaźni i miłości daje Wam pełnię satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym.

/-/ Samorząd Uczniowski

Chłopiec w okularach trzymający niebieską książkę

Rekrutacja do szkoły

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach
OGŁASZA NABÓR NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Do:

  • punktu przedszkolnego dla dzieci w wieku 3, 4 lat (rok urodzenia 2018, 2017),
  • oddziału przedszkolnego dla dzieci w wieku 5, 6 lat (rok urodzenia 2016, 2015),
  • do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony