Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Aktualności

Gdybym była książką...

Szóstoklasiści i siódmoklasiści ze SP im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach zostali autorami i ilustratorami własnoręcznie i wspólnie wykonanej książki.

Radosna wycieczka

W piątek 16 lutego 2024 r. uczniowie klasy III radośnie spędzili czas w sali zabaw „Kasieńka” w Hrubieszowie.

Symbole ANGLII

W Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach poczuliśmy się jak na jednej z londyńskich ulic.

Rekrutacja 2024/2025

Rozpoczęła się rekrutacja i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2023 / 2024 do oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Hrubieszów. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach rozpoczęła rekrutacje do :

Jasełka bożonarodzeniowe


Święta Bożego Narodzenia to szczególny, magiczny czas, w którym zapominamy o wszelkich nieporozumieniach.

Zimowe bajanie...

W  naszej SP im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach dużą popularnością wśród uczniów cieszy się jedna z ciekawszych form czytania książek,

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.