Aktualności

Obiady miesiąc marzec

Opłata za obiady za miesiąc marzec wynosi 98,90
Cena jednego obiadu wynosi 4,30 zł

Rekrutacja 2023/2024

Zarządzeniem Wójta nr 15/2023 z dnia 17 stycznia 2023r.,
Rozpoczęła się rekrutacja i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2023 / 2024 do oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Hrubieszów. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach rozpoczęła rekrutacje do :

OGŁOSZENIE-Rada Rodziców

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach,
ustaliła składkę na rok 2022/2023 w wysokości 50 zł (pięćdziesiąt zł).

Mobilność ponadnarodowa naszych uczniów

„Razem możemy więcej! Mobilność ponadnarodowa uczniów Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach”- to tytuł przedsięwzięcia w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”

Finał konkursu „Vocabulary Cracker"

29 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II został przeprowadzony finał konkursu „Vocabulary Cracker”.

Konkurs języka angielskiego Vocabulary Cracker

15 listopada 2022 roku w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach zostały przeprowadzone eliminacje konkursu „Vocaulary Cracker”

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony