GOPS

Zapisana karta papieru symbolizująca dokument na niej czarne pióro

Zarządzenie Nr 6/2021 Kierownika

Zarządzenie Nr 6/2021 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie z dnia 27 kwietnia 2021 roku

Postać krzycząca przez megafon

Informacja o dniu wolnym od pracy

Gminny ośrodek pomocy społecznej w Hrubieszowie informuje, że zgodnie z zarządzeniem nr 11/2020 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie z dnia 10 grudnia 2020 roku w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie w zamian za święto przypadające w sobotę dnia 26 grudnia 2020 r. Dzień 24 grudnia 2020 r. jest dniem wolnym od pracy.

Logo programu z napisem Wspieraj Seniora, dwie ręce nad postacią symbolizującą człowieka

Wspieraj Seniora

Gmina Hrubieszów wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, przystąpiła do realizacji Programu Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej „Wspieraj Seniora”.

Dwa drogowskazy skierowane w przeciwne kierunki na niebiesko białym tle

Punkt konsultacyjny dla mieszkańców Gminy Hrubieszów

Celem działalności Punktu Konsultacyjnego jest zdiagnozowanie problemów klienta w zakresie uzależnień i przemocy w rodzinie oraz zaplanowanie pomocy i udzielenie wsparcia dla osób i rodzin korzystających z jego usług.

Ciemnie znaki zapytania rozrzucone na ciemnym tle jeden z nich koloru pomarańczowego

Projekt "Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych"

W związku z powierzeniem przez Starostę Hrubieszowskiego realizacji projektu pn. „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych”.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony