Sp w Mienianach

Certyfikat

Bezpiecznie ! - w szkole, w domu, na drodze i w sieci - powinny o tym zawsze pamiętać ciekawe świata dzieci.

 

W roku szkolnym   2022/2023  uczniowie klasy pierwszej realizowali Program Edukacyjny „Akademia Bezpiecznego Puchatka” . Celem akcji była edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole oraz wspieranie ich rozwoju.

Zdjęcie przedstawia wszystkich uczestników konkursu wraz z opiekunami oraz Komisją i organizatorami

Gminny Konkurs Poezji Religijnej i Patriotycznej

12 maja 2023r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach odbył się XX Gminny Konkurs Poezji Religijnej i Patriotycznej pod patronatem Wójta Gminy Hrubieszów – Tomasza Zająca i Proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Czerniczynie – Andrzeja Dzido.

Wspólne zdjęcie uczniów reprezentujących naszą szkołę

GMINNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

11 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem odbył się Gminny Konkurs z Języka Angielskiego. Uczniowie klas V-VIII rywalizowali z rówieśnikami zmagając się z testem leksykalno-gramatycznym. Młodsi uczniowie z  klas I-III przygotowywali projekty tematyczne w postaci plakatów. 

Radość z wygranej. Wspólne zdjęcie z opiekunem.

Gminny Konkurs Czytelniczy dla klas I-III "Literackie podróże małe i duże"

Dnia 10 maja 2023 r. w Świetlicy  Wiejskiej w Dziekanowie odbył się Turniej Czytelniczy "Literackie podróże małe i duże" dla klas I-III,  zorganizowany przez Biblioteki Publiczne w Dziekanowie i Stefankowicach.

Artyści w trakcie wystąpienia

Konstytucja 3 maja

W dniu 8 maja 2023r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali montaż słowno-muzyczny i  krótką inscenizację.

Policjant tłumaczy dzieciom o odpowiedzialności karnej

,,Bezpieczeństwo uczniów, przemoc i agresja występująca w środowisku szkolnym oraz Internecie i jej konsekwencje prawne”

,,Bezpieczeństwo uczniów, przemoc i agresja występująca w środowisku szkolnym oraz Internecie i jej konsekwencje prawne” to temat spotkania, które miało miejsce 28 kwietnia 2023 roku w naszej szkole.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony