Sp w Mienianach

Uczennica w trakcie badania wzroku przez optometrystę

Przesiewowe badanie wzroku z Salonem Perfekt Vision

6 lutego 2023 roku dzięki uprzejmości pani Sylwii Kuśmierczyk i salonu Perfekt Vision (Mickiewicza 1 D/8 w Hrubieszowie) odbyło się całkowicie bezpłatne przesiewowe badanie wzroku u naszych uczniów. Panie przybyły z profesjonalnym sprzętem do naszej szkoły i przebadały uczniów z klas 1-8. 

Monety gotowe do liczenia

"Góra Grosza" 2023

W dniach od 2 listopada do 31 stycznia 2023r. w naszej szkole i przedszkolu zorganizowana została zbiórka monet w ramach XXIII ogólnopolskiej akcji o nazwie Góra Grosza. Przedszkolaki i uczniowie z chęcią przyłączyli się do tego nadzwyczajnego przedsięwzięcia.

 Uczniowie na tle kopuły

Film pt: Magic Globe - "Cztery Pory Roku"

Dnia 13 stycznia 2023 roku uczniowie z klas 1 -3 obejrzeli w magicznej scenerii film pt: Magic Globe - "Cztery Pory Roku". W fantastyczny świat przyrody poprowadziła dzieci mała Mia - bohaterka filmu oraz jej dziadek.

Zdjęcie grupowe

XVIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS „BOŻE NARODZENIE W POEZJI”

9 stycznia 2023r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Międzyszkolnym Konkursie „Boże Narodzenie w Poezji”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Stefankowicach. Celem konkursu było uczczenie narodzin Jezusa, upowszechnianie i budzenie zainteresowania poezją religijną.

Gwiazdeczki obwieszczają narodziny Zbawiciela

Jasełka w kościele parafii Cichobórz

W niedzielę 8 stycznia 2023 roku po  święcie Trzech Króli, grupa uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach wraz z opiekunami , na zaproszenie księdza proboszcza, gościła w kościele parafii  św. Maksymiliana Kolbe w Cichobórzu, wystawiając w czasie mszy świętej szkolne Jasełka.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony