Sp w Mienianach

Dyrektor szkoły i grupa uczniów z workiem wypełnionym śmieciami.

SPRZĄTANIE ŚWIATA

W  dniu 16 września 2022 roku uczniowie naszej  szkoły, jak co roku przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Sprzątanie Świata – Polska 2021”. Tegoroczne hasło kampanii brzmi:  ,,Wszystkie śmieci są Nasze”. Po przypomnieniu zasad bezpieczeństwa oraz sposobu segregacji śmieci uczniowie wraz z dyrektorem szkoły, wychowawcami rozpoczęli  porządkowanie terenu.

Pani bibliotekarka informuje uczniów o idei Narodowego Czytania.

Narodowe Czytanie 2022

W dniu 05.09.2022r, uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach wzięli udziału w jedenastej edycji Narodowego Czytania, akcji objętej honorowym patronatem Pary Prezydenckiej. Tegoroczną lekturą były „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.

Dekoracja z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

1 września o godzinie 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek roku szkolnego 2022/2023. W obecności uczniów i ich rodziców, nauczycieli i pracowników obsługi, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach Robert Kryszczuk rozpoczął uroczystość inauguracji nowego roku szkolnego.

rozpoczęcie roku szkolnego

ZAPRASZAMY NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

1 września 2022 r. o godzinie 9.00 zapraszamy na inaugurację roku szkolnego 2022/2023.

Uczniowie  na uroczystości zakończenia roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24.06.2022r. uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny. Po odśpiewaniu hymnu narodowego odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu. Następnie absolwenci wypowiedzieli słowa ślubowania i wbili pamiątkowy gwóźdź w drzewce sztandaru.

Część artystyczna w wykonaniu Absolwentów

BAL ABSOLWENTÓW

15 czerwca 2022r. pożegnaliśmy tegorocznych Absolwentów naszej szkoły. Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. odprawioną przez ks. Proboszcza w miejscowej Kaplicy w Mienianach. Następnie odbyła się cześć artystyczna w szkole.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony