Sp w Ślipczu z/s w Kozodawach

Grafika ilustrująca robota

Certyfikat dla naszej szkoły

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu certyfikat, jaki otrzymała nasza szkoła za aktywne uczestnictwo w Ścieżce Rozwoju Kompetencji Społeczno-Emocjonalnych.

Grafika ilustrująca odznaczenie

Ogłoszenie

Szanowni Rodzice, wręczenie Nagród Wójta będzie miało miejsce 2 lipca 2021r. (piątek) o godzinie 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Wołajowicach.

Grafika ilustrująca czapkę absolwenta oraz  list gratulacyjny

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 w naszej szkole odbędzie się dnia 25 czerwca 2021r. o godz 8.00 według następującego harmonogramu:

  • klasy I-III- hala sportowa
  • klasy IV-VIII w swoich salach lekcyjnych
Grafika ilustrująca dzieci, w tle kolorowa tęcza

Dzień Dziecka w naszej szkole

Międzynarodowy Dzień Dziecka (MDD) – dzień ustanowiony w 1954 przez Zgromadzenie Ogólne Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) dla upowszechniania ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych (1945) i obchodzony od 1955 w różne dni roku w różnych krajach członkowskich ONZ; w Polsce MDD obchodzony jest 1 czerwca.

Plakat, mapa świata, tekst: Światowy Dzień Wody z PAH, kiepski klimat dla wody

Światowy Dzień Wody z PAH -22.03.2021r.

22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. W tym roku nasza Szkoła włączyła się do akcji Światowy Dzień Wody z PAH. Odbywa się ona pod hasłem „Zróbmy szum wokół wody”

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony