Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - SP w Czerniczynie

Uczniowie wraz z przewodnikiem – panem Jackiem Fuchsem przed popiersiem Stanisława Staszica w Dziekanowie
fot. własna

Śladem naszego Patrona

Uczniowie klas starszych wraz z opiekunem Barbarą Frykowską wzięli udział w Rajdzie Rowerowym Śladami Stanisława Staszica, organizowanym w dniu 18 czerwca 2024 r. przez Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach.

Uczniowie z nauczycielkami prze zamkiem w Baranowie Sandomierskim
fot. własna

Dworski wypoczynek

12 czerwca uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do Baranowa Sandomierskiego i Sandomierza pod opieką pań: Agaty Zając, Marleny Daruk i Ewy Tatysiak.

Przedszkolaki przed występem stoją przed widownią
fot. własna

Dzień Mamy i Taty

11 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, którą przygotowały dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego pod czujnym okiem pani Anny Bieleckiej i pani Justyny Świerczek.

Uczniowie z opiekunem stoją przed parkiem wodnym
fot. własna

Wycieczka do muzeum i parku wodnego w Lublinie

5 czerwca uczniowie klas starszych pod opieką nauczycieli: pani Barbary Frykowskiej i pana Łukasza Wańczyckiego odwiedzili Muzeum Wsi Lubelskiej oraz park wodny – Aqua Lublin.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.