Aktualności

Zdjęcie pamiątkowe z wychowawcą i dyrektorem szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Zebranych powitał Pan Dyrektor – Robert Kryszczuk, kierując ciepłe słowa do uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Zdjęcie grupowe po stoczonej bitwie

Wyjazd integracyjny dla klas IV-VI na poligon paintoballowy "KONTRA"

 

Dnia 19 czerwca 2023r. uczniowie klas IV-VI pojechali do Szewni Dolnej na poligon paintballowy "KONTRA". Gospodarz obiektu wyjaśnił najważniejsze zasady bezpieczeństwa obowiązujące na terenie "poligonu" oraz zasady posługiwania się pistoletami w czasie trwania zabawy i po jej zakończeniu.

Na solińskim deptaku

Wycieczka w Bieszczady

13 czerwca 2023r. uczniowie klas IV-VIII o godzinie 4.30, pod opieką p. Aliny Sidorowicz, p.Agnieszki Kaczyńskiej i p. Roberta Kryszczuka wybrali się na dwudniową wycieczkę w okolice Bieszczad. Pierwszym punktem programu wycieczki było zwiedzanie Zagrody Pokazowej Żubrów w Mucznem.

Absolwenci przedstawiają część artystyczną

BAL ÓSMOKLASISTY

7 czerwca 2023r. odbył się Bal Ósmoklasisty. Było to bardzo uroczyste wydarzenie. Rozpoczęło się Mszą św. odprawioną w miejscowej kaplicy. Wzięli w niej udział uczniowie kl. VIII, ich rodzice, dyrektor, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Grupa klas 1-3 na tle budynku Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie

Symbole narodowe RP- historia, znaczenie i tożsamość

6 czerwca 2023 r. grupa uczniów klas 1-3 pod opieką nauczycieli wzięła udział w wycieczce przedmiotowej do Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie na warsztaty „Symbole Narodowe RP – historia, znaczenie i tożsamość”.

Uczennice klasy VII malują  twarze

Dzień Dziecka – Dzień Rodziny

Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowy. Od samego rana Rada Rodziców oraz rodzice uczniów przygotowywali atrakcje dla dzieci. Imprezę rozpoczęliśmy pięknym przedstawieniem profilaktycznym podsumowującym nasz udział w programie Trzymaj Formę.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony