Aktualności

Dekoracja z okazji 11 Listopada

Apel z okazji Odzyskania Niepodległości

Dnia 10 listopada 2022r. uczniowie naszej szkoły przedstawili krótką lekcję historii poświęconą 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczestnicząc w obchodach tego, jakże ważnego dla nas Polaków święta, daliśmy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym możemy dzisiaj żyć w wolnej Polsce.

zdjęcie wyprawki czytelniczej

„Mała książka - wielki człowiek”

„Mała książka - wielki człowiek” to cykliczna kampania Instytutu Książki, której celem jest uświadomienie rodzicom jak ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywa literatura. W ramach tej kampanii nastąpiło uroczyste wręczenie wyprawek czytelniczych dla uczniów klasy pierwszej podczas uroczystego ślubowania.

Zdjęcie grupowe dzieci z rodzicami i Panem Dyrektorem

Pasowanie na ucznia klasy 1

 

Dnia 4 listopada uczniowie klasy pierwszej zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. 10 –ro dzieci pokazało swoje umiejętności wokalno-aktorskie w krótkiej inscenizacji. Po złożeniu uroczystego ślubowania pan dyrektor Robert Kryszczuk przyjął najmłodszych kandydatów do społeczności Szkoły Podstawowej im Jana Pawła II w Mienianach..

Uczeń biegnie z symbolicznym ogniem

Bieg Pamięci – 02.11.2022r.

Tradycyjnie Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach zorganizował w listopadzie Sztafetowy Bieg Pamięci, w którym biorą udział uczniowie ze szkół Gminy Hrubieszów. Ideą biegu nie jest rywalizacja sportowa ale oddanie hołdu tym co odeszli poprzez zapalenie zniczy w miejscach pamięci. Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Mienianach reprezentował w tym roku uczeń klasy VII Szymon Curyło.

Uczestnicy konkursu wraz z jury na wspólnym zdjęciu.

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

28 października 2022r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania. Jego organizacja związana jest z realizacją Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Główne cele i założenia konkursu: rozwijanie oraz utrwalanie potrzeb i nawyków czytelniczych dzieci i młodzieży, kształtowanie języka i wyobraźni, kształcenie umiejętności interpretacji tekstu literackiego, nauka prezentacji, zachęcanie do publicznego występowania, promowanie talentów.

Zdjęcie grupowe dzieci z trenerami

Wizyta trenerów Akademii Piłkarskiej GKS Huragan Hrubieszów

Dnia 27.10.2022 roku naszą Szkołę odwiedzili trenerzy z Akademii Piłkarskiej GKS Huragan Hrubieszów. Przeprowadzili dwie jednostki treningowe dla klas 1-3 oraz 4-8. Zarówno starsi jak i młodsi z wielkim zaangażowaniem brali udział w ćwiczeniach i zabawach ruchowych.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony