Aktualności

 Samorząd Uczniowski podczas apelu przedstawia przebieg  Dnia Samorządności

Dzień Samorządności

Wraz z nadejściem wiosny w naszej szkole odbyły się obchody „Dnia Samorządności”. Pan Dyrektor przekazał tego dnia władzę, wręczając symboliczny klucz do szkoły Samorządowi Uczniowskiemu. Rządy w szkole  przejął  „nowy” Pan Dyrektor - Alan Frank, a pozostali uczniowie klasy VIII wcielili się w rolę nauczycieli.

Zdjęcie na zakończenie spotkana.

WYJAZD INTEGRACYJNY W RAMACH PROJEKTU „YOUNGSTER” EDYCJA 2022/2023

Od września w naszej szkole realizowany jest projekt europejski „Youngster”.  Jest to projekt doskonalący ponadprogramowe kompetencje w zakresie języka angielskiego. W roku szkolnym 2022/2023 w programie bierze udział ponad 500 uczniów klas VIII szkół podstawowych z terenów wiejskich.

Zwycięscy turnieju

XLVI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

W Urzędzie Gminy Hrubieszów 9 marca odbyły się eliminacje gminne XLVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” Naszą szkołę  w II grupie wiekowej ( klasy 5-8) reprezentowali: Vanessa Puchala i Szymon Curyło uczniowie klasy VII.

OSP Meniany

Z wizytą u strażaków

Dnia 08.03.2023r. uczniowie kl.7 wyruszyli na spotkanie z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mienianach. Celem wycieczki było, poznanie i zrozumienie specyfiki ich pracy, obejrzenie sprzętu, jakim straż dysponuje na co dzień oraz opanowanie przez młodzież niezbędnych umiejętności w sytuacjach zagrożenia i wiedzy z zakresu edukacji przeciwpożarowej.

Dzień Kobiet w naszej szkole

Dzień Kobiet

8 marca to dzień wyjątkowy, pełen radości i szczęścia. To święto wszystkich kobiet. Tego dnia mężczyźni pragną obdarowywać  kobiety kwiatami i prezentami.  W naszej szkole również pamiętamy o naszych Paniach.

Dyplom

Nauczyciel na Medal 2022

Nauczyciel na Medal 2022 – takie wyróżnienie otrzymała nauczycielka naszej szkoły Pani Elżbieta Łabańska, która została laureatem największego w Polsce Plebiscytu Edukacyjnego. Na stronie Kuriera Lubelskiego czytamy: „Celem Plebiscytu Edukacyjnego było nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony