Część artystyczna w wykonaniu Absolwentów

BAL ABSOLWENTÓW

15 czerwca 2022r. pożegnaliśmy tegorocznych Absolwentów naszej szkoły. Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. odprawioną przez ks. Proboszcza w miejscowej Kaplicy w Mienianach. Następnie odbyła się cześć artystyczna w szkole.

Spotkanie w bibliotece

Lekcja biblioteczna i zajęcia z alpinistyki

14 czerwca 2022 roku uczniowie klas I –III uczestniczyli w lekcji bibliotecznej „Lektury interaktywne” w Bibliotece Pedagogicznej w Hrubieszowie. Uczniowie obejrzeli teatrzyk z repertuaru biblioteki, następnie zapoznali się z zabytkami Paryża, które było miejscem akcji przedstawienia. Pokaz książek interaktywnych spotkał się u dzieci z dużym zainteresowaniem.

Uczniowie na trasie widokowej obok skały ,, Małpolud”

WYCIECZKA DYDAKTYCZNA PARK NARODOWY GÓR STOŁOWYCH, WROCŁAW

W dniach 06-07 czerwca 2022r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Góry Stołowe , Kudowę Zdrój i ogród zoologiczny we Wrocławiu. W wycieczce uczestniczyły klasy 4-8. Z Mienian wyjechaliśmy o 2:30, a nasza podróż trwała 11 godzin. Na miejscu w Górach Stołowych dołączył do nas przewodnik.

Zwiedzanie ZOO - wysłuchanie ciekawostek m.in.o życiu małp

Wycieczkowy Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca 2022r. odbyła się szkolna wycieczka do Zamościa, w której uczestniczyli uczniowie klasy I, II i III wraz z opiekunami .W pierwszej kolejności wybraliśmy się do Parku Trampolin "Fort Jump", gdzie dzieci pod okiem instruktorów i opiekunów oddały się wspaniałej zabawie.

Pan leśniczy przy tablicy z informacjami

,,Wyjazdowy Dzień Dziecka”

Dnia 1 czerwca 2022r. odbyła się wycieczka do Maziarni Strzeleckiej w której uczestniczyli uczniowie klas IV-VIII, pod opieką Dyrektora szkoły i wychowawców. Wycieczka odbyła się w ramach tzw. ,,Wyjazdowego Dnia Dziecka”.

Uczniowie klas I – III na wycieczce do Hrubieszowa i Masłomęcza

Zielona Szkoła

Dnia 18 maja 2022 uczniowie klas I – III wraz z opiekunami uczestniczyli w wyjeździe do Hrubieszowa, gdzie grupa zwiedziła ekspozycje muzealną w Muzeum im. St. Staszica oraz najważniejsze zabytki miasta Hrubieszowa. Drugim etapem wycieczki był skansen „Wioska Gotów” w Masłomęczu.