Święta Bożego Narodzenia czas radości i pokoju

Jasełka Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to czas , kiedy wszyscy stają się dla siebie życzliwi, milsi, zapominają o sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, w dniu 17 grudnia 2021r. uczniowie z klas 1-3 naszej szkoły wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe.

Radość uczniów

MIKOŁAJ W NASZEJ SZKOLE

6 grudnia to jeden z najsympatyczniejszych dni w całym roku. W tym dniu do wszystkich dzieci przychodzi Święty Mikołaj.
Biblioteka szkolna wspólnie z Samorządem Uczniowskim pod czujnym okiem wychowawców zorganizowała szkolne Mikołajki.

Warsztaty z uczniami

WARSZTATY RĘKODZIEŁA LUDOWEGO

Na zaproszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Mienianach uczestniczyliśmy w warsztatach rękodzieła ludowego. W pięknej zimowej scenerii 6 grudnia klasa VIII wraz z Panem dyrektorem udała się do świetlicy wiejskiej na spotkanie z przedstawicielkami miejscowego KGW.

Plakat promujący akcję

Pomagamy zwierzętom ze schroniska w Zamościu

W dniach od 11.10.2021r. do 30.11. 2021r. w naszej szkole odbyła się zbiórka dla schroniska dla zwierząt w Zamościu.

Dekoracja

ANDRZEJKI W NASZEJ SZKOLE

W dniu 30.11.2021 w naszej szkole odbyły się andrzejki szkolne. Niestety nie odbyła się zabawa andrzejkowa, ale nie zabrakło wróżb. Dzień ten urozmaicił konkurs ,,Mam Talent”. Do konkursu przystąpiło dziesięciu uczniów.

Uczniowie wykonują wesoły taniec z misiem

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
Tego dnia każdy uczeń przyszedł do szkoły ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, a każdy był piękny i wyjątkowy.