Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Aktualności

Rozgrywki szachowe
fot.własna

Szachy w szkole

Szachy to pewien system, który, przy odrobinie wysiłku, można opanować. Nie jest to łatwe, ale gra jest warta stawki: szachy to najlepszy możliwy trening umysłu. To trening organizacji, obserwacji, przewidywania oraz planowania. Dobry gracz szachowy musi dysponować każdym z tych elementów.

fot.własna

Walentynki

 Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Celem tego dnia było zachęcanie dzieci do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, nauczycielom, pracownikom szkoły).

Wspólne zdjęcie uczestników zabawy choinkowej
fot. własna

Zabawa choinkowa

Jak co roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Atrakcje dla dzieci prowadzili animatorzy kultury. Było malowanie buzi, robienie zwierzątek z balonów, konkursy i tańce. „Imprezowy klimat” sprawił, że wszyscy dobrze się bawili i chętnie brali udział w konkursach.

Nagrodzeni uczniowie z opiekunem.
fot.własna

Konkurs literacko-plastyczny ,,W krainie wierszy Juliana Tuwima”

30 stycznia ogłoszone zostały wyniki szkolnego konkursu literacko-plastycznego dla uczniów kl. I-III: ,,W krainie wierszy Juliana Tuwima”. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna. Mali twórcy przygotowali prace plastyczne z dostępnych materiałów, niektórzy uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością.

Zdjęcie grupowe
fot.własna

Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Hrubieszów

Doskonale spisali się uczniowie naszej szkoły w Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Hrubieszów w kategorii klas IV – VIII organizowanym 24.01.2024r. w Szkole Podstawowej w Husynnem. 

Występ uczniów
fot.własna

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22.01.2024 r. o godz. 11.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach święta. Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.