Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Aktualności

Poczet sztandarowy oraz dyrektor szkoły i zaproszeni goście

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Zakończenie roku szkolnego to długo wyczekiwany dzień przez uczniów. Tak było i tym razem.

Dzieci karmią papugę

Przedszkolaki w Powerlandzie

19 czerwca dzieci z naszego Punktu oraz Oddziału Przedszkolnego zaopatrzone w plecaki, z wielką radością i uśmiechem na twarzy wyruszyły na wycieczkę do Parku Rozrywki „Powerland” w Biłgoraju.

Uczniowie klasy czwartej z wychowawcą na moście nad rzeką Huczwą w Gródku

Poznaj swoją okolicę na rowerze

Klasa 4 wraz ze swoim wychowawcą panem Łukaszem Wańczyckim oraz panią Agatą Zając wyruszyli w swoją pierwsza wycieczkę rowerową.

Uczniowie wraz z przewodnikiem – panem Jackiem Fuchsem przed popiersiem Stanisława Staszica w Dziekanowie

Śladem naszego Patrona

Uczniowie klas starszych wraz z opiekunem Barbarą Frykowską wzięli udział w Rajdzie Rowerowym Śladami Stanisława Staszica, organizowanym w dniu 18 czerwca 2024 r. przez Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach.

Uczniowie z nauczycielkami prze zamkiem w Baranowie Sandomierskim

Dworski wypoczynek

12 czerwca uczniowie klas I-III wybrali się na wycieczkę do Baranowa Sandomierskiego i Sandomierza pod opieką pań: Agaty Zając, Marleny Daruk i Ewy Tatysiak.

Przedszkolaki przed występem stoją przed widownią

Dzień Mamy i Taty

11 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, którą przygotowały dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego pod czujnym okiem pani Anny Bieleckiej i pani Justyny Świerczek.