Uczniowie i ich rodzice stoją na baczność na rozpoczęcie apelu w sali gimnastycznej.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24. czerwca 2022 r. odbyło się oczekiwane przez uczniów uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie absolwentów klasy ósmej.

Otwarta książka na biurku. Z książki lecą w górę litery

Uwaga!!!

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w dniu 24. czerwca (piątek) o godzinie 8.30.

Dzieci na tle zabytkowych budowli zamojskich.

Wycieczka przedszkolaków

15. czerwca 2022 r. dzieci z naszego przedszkola z grup 3- i 4- oraz 5- i 6-latków, a także kilkoro dzieci ze szkoły spędziły radosny dzień w Sali Zabaw „Hop Bęc” w Zamościu.

Nauczyciel stoi za uczniami siedzącymi przy szkolnym stole ogrodowym, na którym znajduje się pizza i napoje

Piknik pożegnalny uczniów klasy V przed wakacjami

15. czerwca uczniowie klasy V wraz z wychowawcą Barbarą Frykowską, zorganizowali piknik pożegnalny przed wakacjami.

Uczniowie i nauczyciel z rowerami przy ogrodzeniu, przed wieżą widokową w Gródku

Rajd rowerowy uczniów klasy V i VII do Kryłowa

13. czerwca uczniowie klasy V i VII wraz z wychowawcami Łukaszem Wańczyckim i Barbarą Frykowską, wybrali się na rajd rowerowy do Kryłowa.

Dzieci z grupy 3- i 4-latków wraz z rodzicami, Panią Dyrektor i wychowawczyniami z przedszkola.

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Chęć sprawiania radości swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – Święto Mamy i Taty.