Aktualności

Postać krzycząca przez megafon

Informacja o dniu wolnym

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że dzień 07 stycznia 2022 r. (piątek) jest dniem wolnym od pracy zgodnie z Zarządzeniem Nr 16/2021 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie z dnia 01 grudnia 2021 roku w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie w zamian za święto przypadające w sobotę dnia 01 stycznia 2022 r.

Logotyp

Dodatek osłonowy

Dodatek osłonowy to nowe świadczenie realizowane w 2022 r. Ma on stanowić wsparcie dla najbardziej potrzebujących obywateli i wskazanym w ustawie cudzoziemcom, w pokryciu części kosztów energii. Wniosek o wypłatę dodatku osłonowego mieszkańcy Gminy Hrubieszów składają w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Hrubieszowie.

Postać krzycząca przez megafon

Zmiany w 500 PLUS od stycznia 2022 r.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że w związku z nowelizacją ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, od dnia 1 stycznia 2022 r. wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego na nowo urodzone dzieci (na okres świadczeniowy, który trwa do 31 maja 2022 r.) należy składać elektronicznie do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Kobieta na wózku inwalidzkim przytulająca dziewczynkę

Kompendium dla osób niepełnosprawnych

Niniejsze Kompendium zawiera zbiór prawnych uwarunkowań dotyczących funkcjonowania osób niepełnosprawnych. Zawiera regulacje dotyczące dostępności do świadczeń, przedstawia ulgi, a także aspekty związane z rehabilitacją społeczną oraz zawodową.

Kartka świąteczna

Życzenia

W tę noc wigilijną każda rodzina 
Czeka aż narodzi się Boża Dziecina…

Postać krzycząca przez megafon

Informacja o wypłatach

Informujemy, że w miesiącu grudniu 2021r. świadczenia z gminnego ośrodka pomocy społecznej wypłacane będą w dniach:

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony