Zapisana karta papieru symbolizująca dokument na niej czarne pióro

Zarządzenie Nr 6/2021 Kierownika

Zarządzenie Nr 6/2021 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie z dnia 27 kwietnia 2021 roku

Postać krzycząca przez megafon

Informacja o dniu wolnym od pracy

Gminny ośrodek pomocy społecznej w Hrubieszowie informuje, że zgodnie z zarządzeniem nr 11/2020 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie z dnia 10 grudnia 2020 roku w sprawie ustalenia dnia wolnego od pracy dla pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Hrubieszowie w zamian za święto przypadające w sobotę dnia 26 grudnia 2020 r. Dzień 24 grudnia 2020 r. jest dniem wolnym od pracy.

Logo programu z napisem Wspieraj Seniora, dwie ręce nad postacią symbolizującą człowieka

Wspieraj Seniora

Gmina Hrubieszów wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, przystąpiła do realizacji Programu Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej „Wspieraj Seniora”.

Dwa drogowskazy skierowane w przeciwne kierunki na niebiesko białym tle

Punkt konsultacyjny dla mieszkańców Gminy Hrubieszów

Celem działalności Punktu Konsultacyjnego jest zdiagnozowanie problemów klienta w zakresie uzależnień i przemocy w rodzinie oraz zaplanowanie pomocy i udzielenie wsparcia dla osób i rodzin korzystających z jego usług.

Ciemnie znaki zapytania rozrzucone na ciemnym tle jeden z nich koloru pomarańczowego

Projekt "Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych"

W związku z powierzeniem przez Starostę Hrubieszowskiego realizacji projektu pn. „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych”.