Grafika symbolizująca legitymację rachmistrza spisowego

Nie spisałeś się przez Internet lub telefon? Spodziewaj się rachmistrza!

W Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 rachmistrzowie spisowi przeprowadzają wywiady bezpośrednie oraz wywiady telefoniczne. Kontaktu ze strony rachmistrza mogą spodziewać się osoby, które dotychczas nie spisały się samodzielnie przez Internet lub telefon na infolinii spisowej.

Postać krzycząca przez megafon

SANATORIUM KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza rolników na bezpłatne leczenie rehabilitacyjne.

trójka uśmiechniętych ludzi, napis na banerze Spisz się przez Internet

Narodowy Spis Powszechny

Chciałbyś się spisać ale nie wiesz jak?

mężczyzna trzymający kartkę z napisem HELP

Informator o instytucjach

Poniżej w pliku PDF zamieszczony został informator Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie, w którym zamieszczono informacje dotyczące instytucji i podmiotów realizujących oferty dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

trójka uśmiechniętych ludzi, napis na banerze Spisz się przez Internet

Konkurs - GUS

Rusza Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

Głowa kobiety skierowana ku zachodzącemu słońcu

ZASADY POSTĘPOWANIA W CZASIE UPAŁÓW

• PIJ DUŻO WODY- podstawą dobrego samopoczucia podczas upałów jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Zaleca się picie 2-3 litrów płynów – z czego głównie powinna to być woda wysoko zmineralizowana, dodatkowo np. soki owocowo-warzywne. Zdecydowanie należy unikać natomiast napojów z kofeiną (np. kawa, cola) oraz alkoholu.