Zdjęcie przedstawia grupę młodzieży wewnątrz budynku na tle dekoracji, pozują do zdjęcia. W dłoniach trzymają dyplomy.

ELIMINACJE GMINNE DO 26 JESIENNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

26. Jesienny Konkurs Recytatorski „Współczesność”
Grafika przedstawia na biało-czerwonym tle napis: Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz grafikę w postaci nut na pięciolinii

Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości

13 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach odbył się Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

GMINNY TURNIEJ CZYTELNICZY "CZYTAĆ KAŻDY MOŻE"

"CZYTAĆ KAŻDY MOŻE”
Pod takim hasłem w dniu 26.10.2022 r. w Świetlicy Wiejskiej w Dziekanowie odbył się kolejny Gminny Turniej Czytelniczy.
Grafika przedstawia logo goku, napis: Stwórzmy kulturę szacunku w sieci

Stwórzmy kulturę szacunku w Sieci

Jakich zasad przestrzegać? O co zadbać? Na jakie zagrożenia jesteśmy narażeni w Sieci? I na wiele innych pytań odpowiedzieliśmy podczas zajęć o bezpiecznym korzystaniu z Internetu.

Grafika przedstawia jesienne liście na brązowo kremowym tle i napis: 26 jesienny konkurs recytatorski "współczesność", eliminacje gminne.

26 KONKURS RECYTATORSKI "WSPÓŁCZESNOŚĆ"

Zapraszamy na gminne eliminacje 26. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Współczesność”,

Na czerwonym tle napis lekcja biblioteczna Gminna Biblioteka w Moniatyczach. Pod napisem troje dzieci.

LEKCJA BIBLIOTECZNA "PTASIA STOŁÓWKA" W MONIATYCZACH

Światowy Dzień Zwierząt – święto obchodzone corocznie 4 października.