Aktualności

Grafika przedstawia napis: bezpłatne wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży , survival. Instruktorzy Partyzanci Lubelszczyzny. 07.07.2022 Lasek czumowski, 08.07.2022 plac przy świetlicy wiejskiej w Brodzicy. Czas trwania zajęć od 9:00 do 17:00

Zajęcia z survivalu

Gdyby tak zabrakło prądu, a woda byłaby niezdatna do picia? Co wtedy? Jak przetrwać?
Zapraszamy serdecznie dzieciaki od 8 r.ż. i młodzież na bezpłatne wakacyjne zajęcia survivalu.

Grafika przedstawia na niebieskim tle napis: Trwają inicjatywy lokalne w ramach projektu Wschodia Strona Animacji -II edycja

Trwają inicjatywy lokalne w ramach „Wschodniej Strony ANIMACJI”- II edycja

Inicjatyw lokalnych w ramach projektu „Wschodnia Strona Animacji” – II edycja ruszyły pełną parą w maju bieżącego roku. Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, we współpracy z Wójtem Gminy Hrubieszów Tomaszem Zającem.

Na zdjęciu widoczna jest grupa dzieci trzymająca w górze laurki własnoręcznie wykonane.

WARSZTATY "LAURKA DLA MAMY"

Dzień Matki to święto, które ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości i jest podziękowaniem za trud włożony w wychowanie. Właśnie to święto jest idealną okazją, by podarować swojej mamie wyjątkowy prezent.

Grafika przedstawia niebieskie tło oraz kółka, napis: "wschodnia Strona Animacji - II edycja. Rozpoczęły się inicjatywy lokalne".

Rozpoczęły się inicjatywy lokalne

W kwietniu bieżącego roku wybrano pięć inicjatyw lokalnych w ramach projektu „Wschodnia Strona Animacji” – II edycja. Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, we współpracy z Wójtem Gminy Hrubieszów Tomaszem Zającem.

Grafika przedstawia zdjęcie grupowe ludzi wewnątrz budynku oraz napis 41. Mały Konkurs Recytatorski

41. Mały Konkurs Recytatorski

13 maja 2022r. w Świetlicy Wiejskiej w Moniatyczach odbyły się Eliminacje Gminne 41. Małego Konkursu Recytatorskiego.

Grafika przedstawia tablice, na której jest napis "Gminny Turniej Czytelniczy. Czytać Każdy może"

Gminny Turniej Czytelniczy

W dniu 11 maja 2022 r. w Świetlicy Wiejskiej w Moniatyczach odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Czytelniczego pt. „Czytać każdy może”, do której tym razem zostali zaproszeni uczniowie klas IV-VI ze szkół podstawowych z terenu gminy Hrubieszów.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony