GOK Wołajowice

Na zdjęciu widoczna jest grupa dzieci trzymająca w górze laurki własnoręcznie wykonane.

WARSZTATY "LAURKA DLA MAMY"

Dzień Matki to święto, które ma na celu okazanie matkom szacunku, miłości i jest podziękowaniem za trud włożony w wychowanie. Właśnie to święto jest idealną okazją, by podarować swojej mamie wyjątkowy prezent.

Grafika przedstawia niebieskie tło oraz kółka, napis: "wschodnia Strona Animacji - II edycja. Rozpoczęły się inicjatywy lokalne".

Rozpoczęły się inicjatywy lokalne

W kwietniu bieżącego roku wybrano pięć inicjatyw lokalnych w ramach projektu „Wschodnia Strona Animacji” – II edycja. Organizatorem konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach, we współpracy z Wójtem Gminy Hrubieszów Tomaszem Zającem.

Grafika przedstawia zdjęcie grupowe ludzi wewnątrz budynku oraz napis 41. Mały Konkurs Recytatorski

41. Mały Konkurs Recytatorski

13 maja 2022r. w Świetlicy Wiejskiej w Moniatyczach odbyły się Eliminacje Gminne 41. Małego Konkursu Recytatorskiego.

Grafika przedstawia tablice, na której jest napis "Gminny Turniej Czytelniczy. Czytać Każdy może"

Gminny Turniej Czytelniczy

W dniu 11 maja 2022 r. w Świetlicy Wiejskiej w Moniatyczach odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Czytelniczego pt. „Czytać każdy może”, do której tym razem zostali zaproszeni uczniowie klas IV-VI ze szkół podstawowych z terenu gminy Hrubieszów.

Grafika przedstawia żonkila, oraz napis: Akcja Żonkile w Gminie Hrubieszów

Akcja Żonkile w Gminie Hrubieszów

Akcja ŻONKILE odbyła się 22 kwietnia 2022 roku w Świetlicy wiejskiej w Moniatyczach.

Na kremowym tle napis: zapraszamy do udziału, konkurs na eko - drzewko. Na środku grafiki planeta ziemia w kolorze zielonym, całość obrazka i napisu otoczona zielonymi liśćmi.

KONKURS NA EKO-DRZEWKO

22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi. Jest to największe ekologiczne święto, obchodzone od 1970 r. na całym świecie. Jest to również Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi. Wszelkie działania podejmowane w tym dniu mają przyczynić się do zwiększenia świadomości wpływu, jaki wywieramy na środowisko i co możemy z nim zrobić.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony