Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - GOK Wołajowice

Na białym tle widoczne są dzieci lecące na książkach i napis "Wędrówki czytelnicze" Gminny Turniej Czytelniczy dla klas IV-VI.
BP Stefankowice

GMINNY TURNIEJ CZYTELNICZY "WĘDRÓWKI CZYTELNICZE"

Zapraszamy do udziału w Gminnym Turnieju Czytelniczym "Wędrówki czytelnicze" adresowanym do kl. IV - VI. Organizatorem konkursu są Biblioteki Publiczne w Dziekanowie i Stefankowicach.

Na białym tle widoczna jest zielona pisanka z napisem "Gminny Konkurs Plastyczny na Pisankę Wielkanocną.
BP Czerniczyn

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA "PISANKĘ WIELKANOCNĄ"

Zapraszamy do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym na "Pisankę Wielkanocną", organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Czerniczynie.

Na zdjęciu widoczne są kartki sczepione spinaczem, a na nich napis "Ferie zimowe w Bibliotekach Gminy Hrubieszów"
BP Czerniczyn

FERIE W BILIOTEKACH GMINY HRUBIESZÓW

Ferie z biblioteką w różnych miejscowościach obfitowało w pozytywne doświadczenia, śmiech i radość dzieci.

Zdjęcie przedstawia trzy postacie lecące na książkach i napis: Wędrówki czytelnicze" Gminny Turniej Czytelniczy dla klas 1-3
BP Stefankowice

GMINNY TURNIEJ CZYTELNICZY "WĘDRÓWKI CZYTELNICZE"

 Zapraszamy uczniów klas I- III Szkół Podstawowych z terenu Gminy Hrubieszów do udziału w Turnieju Czytelniczym „Wędrówki czytelnicze”. 

Grafika przedstawia gwiazdę oraz zdjęcie ludzi wewnątrz budynku, są to zwycięzcy Konkursu z władzami Gminy Hrubieszów. Napis: 18 Przegląd Zespołów Śpiewaczych Kolędy i Pastorałki
Grafika GOK

18. Przegląd Zespołów Śpiewaczych ,,Kolędy i Pastorałki”

28 stycznia 2024 r. pod Patronatem Wójta Gminy Hrubieszów w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach odbył się 18. Przegląd Zespołów Śpiewaczych ,,Kolędy i Pastorałki”.

Grafika przedstawia gwiazdę i nuty na granatowym tle oraz napis: Kolejność prezentacji zespołów, 18 Przegląd Zespołów Śpiewaczych Kolędy i Pastorałki
Grafika GOK

Kolejność prezentacji podczas 18. Przeglądu Zespołów Śpiewaczych Kolędy i Pastorałki

28 stycznia 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach odbędzie się 18. Przegląd Zespołów Śpiewaczych "Kolędy i Pastorałki".

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.