GOK

Grafika przedstawia różnych kształtów kolorowe elementy, w jednym umieszczone jest zdjęcie papug. Na tle widniej napis: gmina Hrubieszów ptasia pasja

Ptasia Pasja

W marcu gościliśmy w Szpikołosach u Pana Romana Kirsznika, który ma bardzo ciekawą pasję i postanowił podzielić się nią z innymi. Od 2019 roku Pan Roman hoduje niezwykłe ptaki. Kury i gołębie są to klastyczne ptaki, które można spotkać na wiejskich podwórkach, ale u Pana Romana można zobaczyć również

Zdjęcie dłoni, które trzymają otwartą gazetę, napis: roztoczański głos a w nim dodatek o gminie Hrubieszów Jedność

ROZTOCZAŃSKI GŁOS Nr 4/2021

Dodatek Gminy Hrubieszów "JEDNOŚĆ".
W najnowszym numerze znajdują się artykuły: "Wiosna w Bullerbyn i w Bibliotekach Gminy Hrubieszów",

Rysunek dziecka, Reksio, pies, postać z kreskówki

Co się dzieje w Bibliotekach Gminy Hrubieszów podczas pandemii?

Rok 2021 to czas kolejnych wyzwań, jakie stawia przed nami dzisiejsza rzeczywistość. Nasze panie bibliotekarki pracują i są dla swoich czytelników w pełnej gotowości. Cały czas przygotowują dla nich interesujące propozycje i działają w Internecie. 

Przepis na miość, tekst na grafice z ciastkami w kształcie serc.

Przepis na miłość

„2 kg miłości, 2 łyżki wierności, szklanka cierpliwości, pół szklanki czułości oraz szczypta zazdrości. Zwrócić uwagę na to, żeby składniki miały temperaturę pokojową. Wymieszać wszystko razem i odstawić na godzinę. Następnie spożywać codziennie. Odpowiednio pielęgnowane, zachowuje świeżość na długie lata.” – oto przepis na MIŁOŚĆ pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach.

Konkurs, Czas stworzyć maszynę, konstruktor potrzebny od zaraz.

Maszyna do przywoływania śniegu – internetowy konkurs

Na początku stycznia Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach zorganizował i przeprowadził konkurs internetowy dla młodych konstruktorów, polegający na stworzeniu maszyny do przywoływania śniegu. Maszynę należało zbudować z dowolnych materiałów.

Kartki dla babci i dziadka wykonane przez uczestników warsztatów

Warsztaty na wynos

Ze względu na epidemię i związane z nią obostrzenia Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach nie zaprzestał swojej działalności kulturalnej. Prowadzimy swoją działalność w Internecie na swoim stałym profilu facebookowym oraz na Instagramie.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony