Grafika przedstawia trzy małe, kwadratowe zdjęcia ułożone w jednym szeregu, na pierwszym mapa Gminy Hrubieszów, drugim tablica informacyjna, na trzecim wieża widokowa w Gródku. Ostatni element graficzny to logo GOK z kolorowymi kropkami dookoła. Napis: Turystyka.

Turystyka

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach zawiesza wszystkie działania związane z turystyką, prowadzone przez nasz ośrodek.

Aktualna oferta zostanie Państwu przedstawiona jak tylko sytuacja epidemiologiczna się uspokoi, a niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się wirusa znacznie zmaleje.

Tym samym informujemy, że na obecną chwilę nie organizujemy wycieczek i rajdów po Gminie Hrubieszów oraz nie prowadzimy usług przewodnickich.

Nieustannie jednak zapraszamy w nasze piękne strony i zachęcamy do skorzystania z ogromnej bazy informacyjnej o Gminie Hrubieszów, która pomoże Państwu w poznawaniu walorów naszej gminy.

Informacje, które ułatwią Państwu zwiedzanie Gminy Hrubieszów "na własną rękę", można znaleźć w zakładce TURYSTYKA: gminahrubieszow.pl/turystyka