Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Warsztaty

Grafika przedstawia trzy małe, kwadratowe zdjęcia ułożone w jednym szeregu, na pierwszym widoczne są kartki świąteczne, wykonane przez uczestników warsztatów, na drugim koszyk wykonany na szydełku a w nim różne sznurki, kordonki i szydełka, na trzecim dłonie seniora wykonujące kwiat z filcu oraz dużo różnych materiałów plastycznych leżących na stole. Ostatni element graficzny to logo GOK z kolorowymi kropkami dookoła. Napis: Warsztaty.
Grafika GOK

Warsztaty

Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach przygotowuje i warsztaty artystyczne dostosowane do różnych grup wiekowych oraz możliwości plastycznych uczestników.

Kartka metodą scrapbooking

Zajęcia kreatywne podczas których, uczestnicy własnoręcznie ozdabiają kartki okolicznościowe (urodzinowe, świąteczne, zaproszenia), za pomocą elementów wyciętych z kolorowych papierów, wstążek, naklejek, tasiemek, koronek, gazet, guzików, kijków lub mchu oraz wielu innych. Po naszych warsztatach każdy może zabrać swoją pracę i wykorzystać ją podczas najbliższych okazji. Warsztaty dostosowujemy do konkretnych grup wiekowych. Są przygotowane w taki sposób, aby każdy, bez względu na umiejętności plastyczne, mógł wziąć w nich udział. Pracujemy z wszystkimi grupami wiekowymi. Warsztaty kreatywne prowadzimy stacjonarnie w GOK lub w przedszkolach, szkołach, świetlicach, bibliotekach, klubach seniora i innych.

Zajęcia kreatywne dla seniorów.

Współpracujemy z klubami seniora na terenie Gminy Hrubieszów. Wspólnie z grupami osób starszych tworzymy warsztaty kreatywne dostosowane do ich oczekiwań i potrzeb, dzieląc się naszą wiedzą i umiejętnościami ale również czerpiąc z ich doświadczenia życiowego. Ta forma spędzania wolnego czasu jest nie tylko przyjemna, ale i pożyteczna – dzięki niej seniorzy mogą zachować sprawność intelektualną i manualną. Na naszych zajęciach kładziemy nacisk na to, aby dzięki aktywności twórczej seniorzy wciąż mogli realizować własne pomysły i rozwijać swoją kreatywność. Świadomość wytwarzania nowych, pięknych, własnoręcznie wykonanych przedmiotów wprawia ich w dumę i nadaje im cel.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.