Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Pogadanka na temat „Jak dbać o słuch” w Przedszkolu w Cichobórzu.

Wspólne zdjęcie przedszkolaków z Paniami z Centrum Audika

Pogadanka na temat „Jak dbać o słuch” w Przedszkolu w Cichobórzu.

Słuch pełni u dziecka bardzo ważną funkcję, nie tylko w ogólnym rozwoju słuchowo- poznawczym, ale przede wszystkim w rozwoju mowy. Dobrze rozwijający się słuch jest podstawowym warunkiem sprawnego przyswajania mowy, prawidłowego odbierania bodźców akustycznych i odtwarzania ich.

Dzięki uprzejmości Pań z Centrum Słuchu Audika w Hrubieszowie przedszkolaki dowiedziały się jak dbać o swój słuch a także zostały przebadane otoskopem, którym bardzo dokładnie Panie obejrzały przewód słuchowy zewnętrzny oraz ucho środkowe dzieci. Po przeprowadzonych badaniach każdy z przedszkolaków dostał upominki. Dziękujemy Centrum Słuchu Audika w Hrubieszowie za miło spędzony czas.

Panie Centrum Audika  opowiadają przedszkolakom o swojej pracy
Panie Centrum Audika opowiadają przedszkolakom o swojej pracy