Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Ważne! Rekrutacja do programu Erasmus+

Dłonie dwóch osób nad papierowymi dokumentami
fot. pixabay.com

Ważne! Rekrutacja do programu Erasmus+

Wszystkich uczniów zainteresowanych udziałem w programie Erasmus+ prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją.

W dniach 26.05.-9.06.2023 r. Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie prowadzić będzie nabór uczniów do udziału w projekcie „Nowe szanse, nowe możliwości” realizowanego w ramach programu Erasmus+ akcja 1 "Mobilność uczniów i kadry edukacji szkolnej", nr. projektu: 2022-1-PL01-KA122-SCH-000075332. Szczegóły znajdują się w Regulaminie naboru. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami oraz ich wypełnienie.

pdfregulamin.docx.pdf154.73 KB

pdfformularz_zgłoszeniowy.docx.pdf216.72 KB