Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

Trzy uczennice i jeden uczeń klasy ósmej w strojach galowych przy tablicy okolicznościowej z okazji Dnia Nauczyciela

Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, najlepsi nauczyciele pomagają im je rozwinąć” – słowami Janusza Korczaka – wybitnego pedagoga, który swoją działalnością wpłynął na postrzeganie sytuacji dziecka – uczniowie Samorządu Szkolnego podziękowali pani Dyrektor i Nauczycielom za codzienny trud wkładany w pracę wychowawczą i edukacyjną.

W dniu 13 października w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia, skromniejsza niż zwykle w związku z obostrzeniami sanitarnymi Covid-19. Słowem i piosenką uczniowie klasy VIII w imieniu całej szkolnej społeczności wyrazili podziękowanie za nieocenioną pracę nauczycieli. Do podziękowań włączyli się również rodzice, którzy doceniają wspierającą rolę nauczycieli w kształtowaniu młodego człowieka.

Uczniowie klasy VIII w strojach galowych śpiewają przy mikrofonach
Zdjęcie 1
Uczniowie klasy VIII w strojach galowych śpiewają przy mikrofonach
Pani dyrektor wygłasza przemowę do nauczycieli i uczniów