Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Chłopaka w klasie I

Grupa pierwszoklasistów na tle tablicy dekoracyjnej.

Dzień Chłopaka w klasie I

Obchody Dnia Chłopaka w klasie I stały się doskonałą okazją do integracji zespołu klasowego oraz wspólnej zabawy. Chłopcy otrzymali od koleżanek życzenia oraz słodkie upominki i samochodziki na pamiątkę.

Rada Oddziałowa Rodziców zadbała aby ten dzień był przyjemny dla wszystkich pierwszoklasistów przygotowując słodki poczęstunek. Wspólne świętowanie i wesoła zabawa wpłynęły na miłą atmosferę w zespole klasowym, co jest niezwykle ważne w budowaniu właściwych relacji między dziećmi, które miesiąc temu rozpoczęły naukę w szkole i tym samym nowy etap swojego szkolnego życia.

Uczniowie tańczą w kole
Zdjęcie 1