Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Mamy i Taty

Przedszkolaki przed występem stoją przed widownią

Dzień Mamy i Taty

11 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, którą przygotowały dzieci z Punktu i Oddziału Przedszkolnego pod czujnym okiem pani Anny Bieleckiej i pani Justyny Świerczek.

Przedszkolaki zabrały rodziców w niesamowitą podróż, okraszoną pięknymi wierszami, strojami, muzyką i tańcem, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązanie, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty. Przedszkolaki w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki: kwiaty, motylki, torby na zakupy i breloczki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Niezapomniane chwile na pamiątkę zostały uwiecznione na rodzinnych fotografiach. Wszystkim Mamom i Tatom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z tak wspaniałych dzieci.

Przedszkolaki prezentują układ taneczny do piosenki „Mamo Tato popatrz na to…”
Zdjęcie 1
Przedszkolaki prezentują układ taneczny do piosenki „Mamo Tato popatrz na to…”
Przedszkolaki podczas przedstawienia pt. „Historia mamy i taty”