Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Dzieci z grupy 3- i 4-latków wraz z rodzicami, Panią Dyrektor i wychowawczyniami z przedszkola.

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Chęć sprawiania radości swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – Święto Mamy i Taty.

Ta wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu odbyła się 10 czerwca 2022 r. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Uczucia przedszkolaków znalazły swój wyraz w ofiarowanych wykonanych własnoręcznie upominkach i najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej atmosferze.

Występ dzieci z grupy 3- i 4-latków podczas uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty.
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2