Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Mamy w klasie II

Uczniowie z mamami siedzą przy stole

Dzień Mamy w klasie II

Dnia 2 czerwca 2022 roku, uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią p. Grażyną Jakulewicz przygotowali uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki.

W spotkaniu uczestniczyła dyrektor szkoły p. Bożena Nowosad. Dzień ten, to doskonała okazja, aby podziękować swoim mamom za miłość, troskę, starania, trudy wychowania i wszystkie cudowne chwile. Przepiękną laurką przygotowaną na tę okoliczność był występ dzieci. Program artystyczny w wykonaniu uczniów stanowił niewątpliwie najpiękniejszy bukiet życzeń dla mam. Miłym akcentem spotkania było wręczenie przez dzieci kwiatów oraz własnoręcznie wykonanych laurek wraz z życzeniami. Wzruszający występ artystyczny dostarczył mamom wiele radości. Przeżycia tego dnia, pozostaną na długo w pamięci mam i ich pociech. Na wszystkich gości czekał także słodki poczęstunek.

Bukiet kwiatów i napis:
Zdjęcie 1
Bukiet kwiatów i napis: "Kochamy Was!"
Uczniowie klasy drugiej stoją w szeregu przy stoliku. Na stoliku bukiet kwiatów.
Zdjęcie 2