Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Europejski Dzień Sportu Szkolnego w naszej szkole

Uczniowie klas starszych grają w zbijanego w sali gimnastycznej

Europejski Dzień Sportu Szkolnego w naszej szkole

W piątek 30 września 2022 r. nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego.

W akcji uczestniczyły klasy I-VIII, a także dzieci z oddziału przedszkolnego. W tym dniu nie tylko na lekcjach wychowania fizycznego, ale także na innych przedmiotach odbyły się zajęcia sportowe, które miały na celu promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Przedszkolaki pokonują tor przeszkód ułożony na dywanie
Zdjęcie 1