Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Karnawał w przedszkolu i klasie I

Pierwszoklasiści w strojach postaci z bajek

Karnawał w przedszkolu i klasie I

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 11 lutego podczas Balu Karnawałowego.

Przedszkolaki z gr. 3-4-latków oraz kl. I z dumą prezentowały bajeczne stroje w swoich salach. Z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach przy dziecięcej muzyce. Bal Karnawałowy dla przedszkolaków i dzieci ze szkoły to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, motylki, biedronki, baletnice, piratki, batmanki, a chłopcy to super-bohaterowie: Spider-Man, Batman, policjant, dinozaur, kowboj... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i pląsach. W sali w czasie tańców było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały swoje sale. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego spotkania.
Dziękujemy dzieciom za wspaniałą zabawę i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Pierwszoklasiści przebrani za postacie z bajek trzymają w dłoniach kolorowe balony
Zdjęcie 1
Pierwszoklasiści tańczą parami na gazetach