Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Mini Playback Show”

Trzy dziewczynki tańczą na scenie

Międzyszkolny Konkurs Muzyczny „Mini Playback Show”

7 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym „Mini Playback Show”.

Patronat nad tym wydarzeniem objął Wójt Gminy Hrubieszów, Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szpikołosach. Zadaniem uczestników było wybranie dowolnego utworu muzycznego i wierne odtworzenie ruchów scenicznych oraz oryginalnego wyglądu wykonawcy. Dzieci rywalizowały ze sobą, ale jednocześnie wspierały siebie nawzajem gromkimi oklaskami. Konkurs swoją atmosferą przypominał znany program - „Mam talent”. Nad przebiegiem konkursu czuwało profesjonalne Jury. Laureatami konkursu w grupie wiekowej - klas I-III - zostały 3 dziewczynki z klasy trzeciej z naszej szkoły. Są to: Zuzia Mojsym, Amelka Bucoń, Wiktoria Miazga. Zajęły II miejsce w kategorii zespół. W nagrodę dostały voucher na kwotę 400zł. Nagrodę specjalną za wykonanie utworu wybranego artysty, w kwocie 150zł dla każdego wykonawcy, otrzymali: Dominik Okoński - kl.VI, Oliwia Frankiewicz - kl. VII, Emilka Borsuk - kl. IV. Dodatkową nagrodą dla uczennic z kl. III będzie gościnny występ na obchodach Gminnego Dnia Kobiet w GOK Wołajowice.

Wszyscy uczestnicy konkursu
Zdjęcie 1