Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Na konkursie recytatorskim w Mienianach

Dwie uczennice i jury

Na konkursie recytatorskim w Mienianach

23 maja uczennice klasy szóstej Aleksandra Krupińska i Kornelia Grzyb zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie w XXI Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej i Patriotycznej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach.

Honorowy patronat nad konkursem objęli Wójt Gminy Hrubieszów p. Tomasz Zając i Proboszcz parafii Czerniczyn ks. Andrzej Dzido. Wystąpili uczniowie czterech szkół podstawowych. Nasze uczennice mimo ciekawej interpretacji, tym razem nie zostały nagrodzone laurami zwycięzców. Życzymy dziewczynkom powodzenia w przyszłości!

Uczennica recytuje wiersz
Zdjęcie 1