Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Nie ma jak na poligonie!

Grupa uczniów z nauczycielami przebrana w stroje do gry w paintball

Nie ma jak na poligonie!

Jak można się dobrze bawić? Oczywiście, że grając w paintball!

W piątek 18.06.2021 r. po raz drugi w tym roku szkolnym odwiedziliśmy poligon paintballowy „Kontra”. Wyjazd do Szewni Dolnej był niesamowitym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Uczniowie od klasy czwartej do siódmej wzięli udział w niecodziennej zabawie – grze w paintball. Po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa, wszyscy ubrani w mundury, założyliśmy kaski ochronne i otrzymaliśmy broń. Każdy mógł wypróbować swoje umiejętności strzeleckie na treningu, celując najpierw do tarcz. Na polu bitwy obowiązywały zasady fair play, każdy "żołnierz" miał tylko jedno życie i po trafieniu, schodził do bazy. Po zaciętej sportowej rywalizacja w pięknej letniej scenerii, posililiśmy się upieczonymi na grillu kiełbaskami.

Uczniowie w mundurach polowych stojący tyłem słuchają instrukcji prowadzącego
Zdjęcie 1
Uczniowie w mundurach polowych stojący tyłem słuchają instrukcji prowadzącego
Uczniowie w mundurach polowych stojący przodem słuchają instrukcji prowadzącego