Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Rozstrzygnięcie konkursu na „Świąteczny wystrój sali lekcyjnej”

Pani Dyrektor rozdaje nagrody rzeczowe uczniom klasy drugiej

Rozstrzygnięcie konkursu na „Świąteczny wystrój sali lekcyjnej”

18 stycznia został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszy, świąteczny wystrój sal lekcyjnych, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Powołane przez opiekuna samorządu jury, oceniło wystrój wszystkich klas w kategoriach: pomysłowość, pracochłonność, samodzielność i estetyka wykonania oraz oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Zwycięzcą wśród klas młodszych została klasa II, a wśród klas starszych klasa V. Nagrody dla zwycięzców oraz nagrody pocieszenia dla pozostałych klas, zostały wręczone uczniom na apelu szkolnym przez dyrektora szkoły – panią Bożenę Nowosad.

pani Dyrektor rozdaje nagrody rzeczowe uczniom klasy drugiej
Zdjęcie 1