Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Chłopcy i dziewczęta w strojach galowych - absolwenci szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią i panią dyrektor

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dnia 25 czerwca 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Przedszkolaki i uczniowie klas I-VII rozpoczęli wakacje, natomiast ósmoklasiści opuścili na zawsze mury Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie.

Ceremonia rozpoczęła się o godzinie 9.00. Wówczas, po przemowie pani Dyrektor Bożeny Nowosad, nastąpiło wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem uczniom klas I-VII. Następnie uczniowie wraz z Wychowawcami udali się do klas.
Kolejnym ważnym wydarzeniem tego dnia było pożegnanie klasy VIII. Nie zabrakło podziękowań, przeprosin i życzeń powodzenia w nowej szkole. Nie obyło się bez wzruszeń i serdecznych wspomnień. Ten dzień był świętem wszystkich ósmoklasistów, zarówno tych kończących szkołę z wyróżnieniem, jak i tych, którzy nie zawsze czerpali przyjemność ze zdobywania wiedzy.
Na koniec dzieci z punktu przedszkolnego i zerówki pożegnały swoich nauczycieli na czas letnich wakacji. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy wraz z życzeniami zdrowego i bezpiecznego wypoczynku od pani Dyrektor i pań Wychowawczyń.
Lato już czeka na naszych uczniów. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie spędzą je miło i z radością wrócą do szkolnych obowiązków.

Chłopcy i dziewczęta w strojach galowych - absolwenci szkoły podstawowej z wychowawczynią
Zdjęcie 1
Pani dyrektor wygłasza przemowę. W tle wychowawczyni klasy VIII