Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wyjazd do HDK na spektakl teatralny

Uczniowie klasy IV, V i VI z aktorami przebranymi za postaci z baśni "Czerwony Kapturek"

Wyjazd do HDK na spektakl teatralny

16 czerwca uczniowie klas III-VI pod opieką wychowawców wyjeżdżali na spektakl teatralny pt. „Czerwony Kapturek” do Hrubieszowskiego Domu Kultury.

Była to nowa wersja bajki, której motywem przewodnim jest cyberprzemoc wyrażona w postaci zawarcia znajomości z nieznajomą osobą w sieci, podającą się za księcia. Na szczęście finał bajki był szczęśliwy, ale stanowi ostrzeżenie dla wszystkich, którzy czasem bezmyślnie poszukują przyjaciół wśród obcych osób, zamiast odnajdywać ich wokół siebie.
Wyjazd do HDK był również okazją dla uczniów do zwiedzania miasta oraz do niecodziennego posiłku w postaci zapiekanki, czy kebaba i lodów na deser. Wszyscy świetnie się bawili i zadowoleni powrócili do szkoły.

Uczniowie klasy IV i VI przy pomniku profesora Wiktora Zina
Zdjęcie 1