Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - 30 AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

30 AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA

W dniu 15 września 2023r. nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Sprzątania Świata - Polska 2023”. W tym roku odbywała się ona pod hasłem "SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI". Celem tegorocznej edycji było ukazanie wyjątkowości akcji, która łączy ponad pokoleniami i podziałami. Od 30 lat angażują się w nią szkoły z całego kraju, grupy sąsiedzkie, rodziny, a także całe miasta, gminy i powiaty. W tym dniu odbył się krótki apel, a następnie uczniowie ze swoimi wychowawcami wyruszyli w teren, aby posprzątać naszą miejscowość. Wszyscy z dużym zaangażowaniem zabrali się do pracy. Była to doskonała lekcja z zakresu ekologii.

.