Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - „Na krańcach Europy – mobilność kadry Szkoły Podstawowej w Husynnem”.

„Na krańcach Europy – mobilność kadry Szkoły Podstawowej w Husynnem”.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Husynnem informuje, że szkoła bierze udział w projekcie pt. „Na krańcach Europy – mobilność kadry Szkoły Podstawowej w Husynnem”.

Numer projektu: 2022-1-PL01-KA122-SCH- 000080025

Okres realizacji projektu: 01-12-2022 – 30-11-2023

Grupę docelową stanowi 10 osób – nauczyciele i pracownicy szkoły. Szczegółowe informacje zawarte są w poniższym dokumencie.

docregulamin_rekrutacji_i_udziau_Erasmus_kadra.doc209 KB