Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI "TAK. POMAGAM!"

OGÓLNOPOLSKA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI "TAK. POMAGAM!"

"TAK. POMAGAM!" - to kolejna w tym roku szkolnym akcja, w którą włączyli się Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas SP Husynne.
W dniach 7 i 8 grudnia w trzech osiedlowych sklepach spożywczych w Strzyżowie 13 Wolontariuszy stojąc po kilka godzin dziennie przy wózkach sklepowych zachęcali innych do włączenia się w akcję "TAK. POMAGAM!" zbierając żywność dla potrzebujących. I po raz kolejny nasi Wolontariusze stanęli na wysokości zadania - bez ich pomocy z pewnością nie moglibyśmy przeprowadzić tak sprawnie zaplanowanej ogólnopolskiej zbiórki żywności.

Z zebranych artykułów spożywczych zostaną zrobione paczki dla najuboższych rodzin/osób mieszkających na terenie naszej parafii. Dziękuję wszystkim Wolontariuszom, darczyńcom oraz właścicielom osiedlowych sklepów spożywczych za gościnę i możliwość zbiórki żywności, a przede wszystkim naszym kochanym rodzicom za sprawne koordynowanie akcją - opiekun Szkolnego Koła Caritas.