Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022  odbędzie się  1 września 2021 roku  i będzie przebiegało według następującego harmonogramu:

godz. 8.00 – Msza św. w kaplicy w Husynnem;

godz. 9.00 – szkoła - spotkanie z wychowawcami  w poszczególnych salach.

Z uwagi na nadal panujące obostrzenia prosimy o udział tylko rodziców z punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego i klasy I.

Sala numer 6 – punkt przedszkolny

Sala gimnastyczna – oddział przedszkolny (zerówka)

Sala numer 3 - klasa I

Sala numer 13 – klasa II

Sala numer 9 – klasa III

Sala numer 4 – klasa IV

Sala numer 8 – klasa V

Sala numer 10 – klasa VI

Sala numer 12 – klasa VII

Sala numer 5 – klasa VIII

Rodziców i dzieci w budynku szkoły - w przestrzeniach wspólnych szkoły/ korytarzach  obowiązują maseczki.

Uczniowie w tym dniu otrzymają podręczniki.

Dowóz do szkoły w dniu 1 września:

7.55 – Hrubieszów

8.00 – Świerszczów