Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Święta majowe

Święta majowe

Święta majowe

Święta Majowe to czas radości, refleksji i patriotyzmu. To chwila, w której możemy wspólnie świętować naszą historię i kulturę, a także oddać cześć tym, którzy walczyli o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny. Uczą patriotyzmu i właściwej postawy obywatelskiej.


W naszej szkole dnia 30 kwietnia obecnego roku, rocznicę tę uczciliśmy organizując akademię w wykonaniu uczniów z klasy IV, V i VI. Uroczystość rozpoczęto wprowadzeniem Sztandaru Szkoły i odśpiewaniem Hymnu Narodowego. Po wysłuchaniu krótkiej lekcji patriotycznej, w której nie zabrakło również pieśni „Witaj majowa jutrzenko” uczennice wykonały na zakończenie uroczysty taniec patriotyczny.
Po występach artystycznych pani dyrektor Marzanna Adamczuk - Chwedczuk podziękowała uczniom i nauczycielom przygotowującym akademię, a widzowie nagrodzili artystów brawami.
Organizatorzy:
Marzena Sidor, Anna Myśliwiec, Marzena Szulżuk - Jarosiewicz, Monika Wołos

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.