Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Apel z okazji Odzyskania Niepodległości

Dekoracja z okazji 11 Listopada

Apel z okazji Odzyskania Niepodległości

Dnia 10 listopada 2022r. uczniowie naszej szkoły przedstawili krótką lekcję historii poświęconą 104 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczestnicząc w obchodach tego, jakże ważnego dla nas Polaków święta, daliśmy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym możemy dzisiaj żyć w wolnej Polsce.

Nasza szkoła włączyła się w piątą edycję MEiN „Szkoła do Hymnu” i o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewaliśmy wspólnie „Mazurka Dąbrowskiego”.

Wprowadzenie pocztu sztandarowego
Wprowadzenie pocztu sztandarowego