Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Przedszkolaka i Pierwszy Dzień Jesieni w Punkcie przedszkolnym w Cichobórzu.

Przedszkolaki przy kaciku przyrodniczym

23 września dzieci z Punktu przedszkolnego w Cichoborzu obchodziły Dzień Przedszkolaka i Pierwszy Dzień Jesieni. Dzieci przyniosły do przedszkola dary jesieni, z których urządziły kącik przyrodniczy. Tego dnia gościliśmy w przedszkolu Panią Małgosię z Biblioteki Publicznej znajdującej się w Kosmowie, która przeczytała dzieciom wiersze o jesieni a następnie dzieci wykonały jesienną pracę plastyczną.

Dzieci miały okazję wypożyczenia wybranej książeczki do domu. Kolejnym punktem naszego dnia był spacer po ogrodzie przedszkolnym i obserwacja kwiatów, drzew i krzewów. Z okazji Dnia przedszkolaka dzieci otrzymały „Odznakę przedszkolaka” i słodki upominek. Uzupełnieniem tego dnia był poczęstunek jesienny, pod hasłem: „ Jemy zdrowo i kolorowo”

Dzieci z odznakami
1.