Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Film pt: Magic Globe - "Cztery Pory Roku"

Uczniowie na tle kopuły

Film pt: Magic Globe - "Cztery Pory Roku"

Dnia 13 stycznia 2023 roku uczniowie z klas 1 -3 obejrzeli w magicznej scenerii film pt: Magic Globe - "Cztery Pory Roku". W fantastyczny świat przyrody poprowadziła dzieci mała Mia - bohaterka filmu oraz jej dziadek.

Podczas oglądania dowiedzieli się o faktach naukowych dotyczących zmian zachodzących w przyrodzie podczas kolejnych pór roku, jak zwierzęta przystosowały się do tych zmian, dlaczego mamy dzień i noc oraz wiele innych ciekawostek. Dzięki przystępnej formie i angażującej historii dzieci mogą usystematyzować posiadaną już przez siebie wiedzę, a także dowiedzieć się nowych informacji.

Uczniowie w trakcie oglądania filmu
1.