Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Gminny Konkurs Czytelniczy dla klas I-III "Literackie podróże małe i duże"

Radość z wygranej. Wspólne zdjęcie z opiekunem.
fot.własna

Gminny Konkurs Czytelniczy dla klas I-III "Literackie podróże małe i duże"

Dnia 10 maja 2023 r. w Świetlicy  Wiejskiej w Dziekanowie odbył się Turniej Czytelniczy "Literackie podróże małe i duże" dla klas I-III,  zorganizowany przez Biblioteki Publiczne w Dziekanowie i Stefankowicach.

W konkursie udział wzięło 6 szkół  z terenu Gminy Hrubieszów. Naszą szkołę reprezentowała  3- osobowa drużyna uczniów z klasy III w składzie : Dorota Hryniak, Kinga Machaj i Hubert Żak. Zadaniem uczniów  było rozwiązanie różnorodnych  zadań sprawdzających znajomość przeczytanych lektur wskazanych w regulaminie konkursu.

Nasi uczniowie poradzili sobie bardzo dobrze  zdobywając  III miejsce.

Serdecznie gratulujemy !

Uczniowie w oczekiwaniu na zadania
2.
Uczniowie w oczekiwaniu na zadania
Nagrodzeni uczniowie z organizatorami konkursu
3.
Nagrodzeni uczniowie z organizatorami konkursu
 Wszyscy uczestnicy konkursu wraz z  jego organizatorami.
4.
Wszyscy uczestnicy konkursu wraz z jego organizatorami.