Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - GMINNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Wspólne zdjęcie uczniów reprezentujących naszą szkołę
fot.własna

GMINNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

11 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem odbył się Gminny Konkurs z Języka Angielskiego. Uczniowie klas V-VIII rywalizowali z rówieśnikami zmagając się z testem leksykalno-gramatycznym. Młodsi uczniowie z  klas I-III przygotowywali projekty tematyczne w postaci plakatów.

W konkursie udział wzięło 6 szkół z terenu Gminy Hrubieszów. W kategorii klas V-VIII naszą szkołę reprezentowali : Monika Kanonienko, Sara Flis, Vanessa Puchala, Wiktoria Skubis, Filip Prystupa i Samanta Giergielewicz. W wyniku przeprowadzonych eliminacji na podstawie najlepszych wyników z testu leksykalno-gramatycznego laureatami zostali:

I miejsce w kategorii klas VIII- Monika Kanonienko

II miejsce w kategorii klas VII-Vanessa Puchala

Komisja wyłoniła także zwycięzców z klas 1-4 z zakresu wykonanych projektów tematycznych ( prace plastyczne formatu A1).

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce – praca nr 3 – SP Mieniany – klasa 2

Wyróżnienie – praca nr 1 – SP Mieniany – klasa 3

Gratulujemy laureatom i wszystkich uczestnikom konkursu. Bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie poszerzają swoją wiedzę, rozwijają pasję i uczestniczą w konkursach. Jesteśmy z Was dumni.

Uczennica odbiera dyplom i nagrodę z rąk Pani dyrektor
Zdjęcie nr 1